• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
08.05.2024 16:39

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Хелери

Започната от reaskol, 07.09.2009 18:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

reaskol

Днеска храних хелерите с хъйвер от попчета  :-D и много добре им се отрази напалниха коремите. Имали опасност ако ги храня продалжетелно така?   :-(

reaskol

Единия омря  :duvar:

marinko7

малиииииииии
"КАРАШ ЛИ БЪРЗО,ЩЕ ТЕ НОСЯТ БАВНО"

reaskol

Още един умря тцтц.. повече няма да им давам! поне имам малки да запалват редиците  :-D

reaskol

Измряха до 1   =-O   да им са невиди на рибите  *MODERATOR* хД

Caxapa

 *spam  Хайвера обикновено върви с шампанско. Пък и кой знае колко си им дал. Предполагам, че причината е в различните местообитания на попчето и хелера.

kdravia

А бе човече да беше пробвал само на един.Ти си страшен експериментатор.Ами ако бяха някакви скъпи риби?Признавам те. *BRAVO*
Докато има шарани,ще има и рибари!

ssg

другият път им купи черен хайвер,може по-добре да го понесът

Alexfield

А може и причината за кончината да не е хайвера, а някакъв друг проблем.
Моята кристална топка показва: Прехранване и натравяне
Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

reaskol

Останаха ми само 3 малки .... оказаха се най корави на 4 седмици са за сега даржат  *ROFL*

BOJO

Не е от самия хайвер според мен, по скоро количеството което си им дал.


bengan

 Повечето риби които съм уморил - все от преяждане. Живородките ( особено молинезиите и хелерите) са особено лакоми и често умират от преяждане. Иначе хаивера от попчета е доста добра храна- едър е и може добре да се промие, проблем е че не може да се съхранява дълго.

reaskol

Мина време и да кажа че тея 3-те малки вече са бая пораснали, жалко обаче че и 3-те са женски! Дано някой от тях да реши да си смени пола  *CRAZY*