• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
04.06.2024 12:17

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Кажете ми дали моята рибка е бременна - всички въпроси тук

Започната от HegeJl4o, 16.03.2006 17:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mihity_97


Лора

В раздел Фотография има снимки на аквариумите на повечето членове. Спокойно може да се поразходиш там и да погледнеш.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

mihity_97


mihity_97


FHM

 *offtopic Влизаш в подходящия раздел за темата ти и в сините полета от горе и от долу пише известия ... нова тема и прочие други абе няма как да не го видиш .


миа

Да,скоро ще роди. :-)
: 13.02.2009г 20:08ч
Когато наближи да роди рибката родилното петно не е както сега закръглено,а започва да се изостря.

batmilcho


mihity_97


mihity_97


SkyNer

Имам няколко въпроса, първо, каде мислиш да го оставиш да роди, след това с какво ще захраниш малките и тях каде ще ги гледаш??? Сега малко съвети за аквариума махни тези рапани и този грунд(настилката синята на дъното) и си вземи обикновенни камани 3-4мм големина.
Прохождащия

SkyNer

Има 100тици теми за гупите поразгледай малко. Използвай тази Търсачка в форума, действа пробвал съм я.  :karamse:
Прохождащия

chaykov

пич залеси аквата кораво... гарантирам ти че от 50 до 70 % от маките ще отцелеят без да ги отделяш !
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

миа

Цитат на: mihity_97 - 16.02.2009 18:15
А до колко дни ше роди ?
За всеки случай я отдели.Никой не може да ти каже точно.

mihity_97