• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.06.2024 05:39

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Косатки !

Започната от Mario, 05.12.2004 14:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mario


веско

Ами знам че стават по няколко тона :lol:

Raven

флуд колеги,флуд .....слава богу
знам един форум в които флуда е строго забранен - адски скучен форум , като сбирка на адвокати е  :D

а иначе интересен като тема - за морски аквариуми, но много тягостен за четене- като висша математика на руски.

добре че модераторите ни са разбрани хора :D
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

N.Nobs

Дай да четем :?:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Mario

Цитат на: "raven"флуд колеги,флуд .....слава богу
знам един форум в които флуда е строго забранен - адски скучен форум , като сбирка на адвокати е  :D

а иначе интересен като тема - за морски аквариуми, но много тягостен за четене- като висша математика на руски.

добре че модераторите ни са разбрани хора :D

Аз не флууда, а питам дали някой иска косатките ми ?????????
СЪВСЕМ СЕРИОЗНО ГОВОРЯ  :!:  Това ,че някои хора си нямат друга работа, си е техен проблем и модератора трябва да ги баннва тях !

Raven

Цитат на: "N.Nobs"Дай да четем :?:

http://www.aqualogo.ru/phpbb2/index.php

ама е на руски , нали се сещаш :D  :wink:
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

N.Nobs

Цитату меня 2-х тонная банка из оргстекла
Пичове.Потиснах се.
Отивам да си лягам :(
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

веско

Цитат на: "Mario"
Цитат на: "raven"флуд колеги,флуд .....слава богу
знам един форум в които флуда е строго забранен - адски скучен форум , като сбирка на адвокати е  :D

а иначе интересен като тема - за морски аквариуми, но много тягостен за четене- като висша математика на руски.

добре че модераторите ни са разбрани хора :D

Аз не флууда, а питам дали някой иска косатките ми ?????????
СЪВСЕМ СЕРИОЗНО ГОВОРЯ  :!:  Това ,че някои хора си нямат друга работа, си е техен проблем и модератора трябва да ги баннва тях !
Извинявай Марио ако съм те обидил с нещо ,не това беше целта ми :oops:

aqua

За Mario,
Дай малко инфо - какъв размер са ти сомовете, възраст и колко са на брой. Аз пренасям азиатския аквариум в по-голям съд в момента и с удоволствие бих взел твоята напаст.

Предварително благодаря!

Mario

Радвам се ,че най-после се намери човек, който има интерес ;)

Рамера им вече е между 5 и 5,50 см.  
Възраста им е най-вероятно 3-4 месеца.Казвам толкова защото като ги купих бяха около 2 - 2.5 см. Взех ги началото на Ноември !
Само два броя са ! Според мен два са ти достатъчни ;) Понеже в един руски сайт пише, че могат да достигнат 20 см. Ето ти линка -> http://aquascope.ru/modules/tutorials/listtutorials.php/cid/6

Търси Косатка сиамская Leiocassis siamensis Began, 1913 Там има информация за тези дзверове ;)

Причината за да ги продам е ,че ми ядът неонките  :x

aqua

За Mario,
Остава да дадеш идея как да взема рибоците от теб.

Mario

Ами едва ли утре и дръги ден са удобни ;) все пак ще се празнува :D
Може в неделя... Може да се разбереме примерно на руски паметник да ти ги дам! Удобно ли е?

Anonymous

Зделката е приключена ;)

aqua

То всъщност не беше сделка, а осиновяване. В момента рибоците минаха ускорено карантинно обслужване и в момента са акомодирани в азиатския аквариум. През изминалата нощ другите риби не са дали жертви  :D . Самите косатки са настанени в самостоятелни апартаменти, ниво ***** с кабелна и климатик  :lol: . Възстановена им е пигментацията и всеки момент се очаква да проядат.
Ще уведомявам за новости по тях.

Mario

Много се радвам, че вече са се настанили :)
Ще очакваме още информация.