• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.06.2024 03:48

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

В 15л. аквари

Започната от Spider, 16.01.2005 10:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Spider

A по въпроса с лампата можеш ли да ми помогнеш???

веско

За тези аквариуми ли ти е въпроса.С какви си в момента.

Spider


веско


Spider

Сега съм сложил само една нощна лампа до аквариумите,но мисля че не е достатъчно.


Spider

Meрси,аз търсих тук,но не намерих нищо.

веско

Общо взето за тези аквариуми не можем да направим кой знаи какво.Моя най-малък аквариум е 40 литра и там съм със една лампа Ресун.Ако нямаш растения,а според мен нямаш може да си караш с нощната лампа,ако си вземеш по-голям попитай пак :lol:

Spider


Spider

Имам растения,но само едно,а другите са изкуствени такаче мисля че ще да оцелее.

веско

Цитат на: "Spider"Ти колко аквариума имаш?
В момента съм със три деистващи (40,100 и 330),на пролет мисля да сложа още един(500-600) за повече няма място ,а и жена ми вече едвам ме търпи :lol:

Spider

Горе-долу колко ще ми излезе да си купя един 100 литра аквариум???

веско

Цитат на: "Spider"Горе-долу колко ще ми излезе да си купя един 100 литра аквариум???
Доколкото знам цените в София варират от 0,30 до 0,45 стотинки на литър.

Spider


Raven

наи добре е ако можеш да си поръчаш само стъклата по размер и да си го залепиш сам.не е много трудно но все пак се иска малко опит.
аз снощи си събрах един 90 л. аквариум - 40х55х40.
мисля да го ползвам за палудариум защото повечето растения които купувам са гледани на сухо и ще се пробвам да ги аклиматизирам.
а и винаги съм искал да се пробвам с палудариум.ако стане ще си сглобя нещо около 350л. общ обем.палудариум излиза по ефтино понеже се прави от тънки стъкла - 4-5 мм е достатъчно.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.