• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.

13.04.2021 13:01

Новини:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.

Акваскейпинг конкурс
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Спонсори за IBAC 2012

Започната от Aquadream, 16.05.2012 23:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

serdarov

Ето една награда и от мен. Първия в класирането е ясно че ще вземе най-голямата част от наградния фонд, затова тази награда ще я изпратя на последния.

Nikiengi

Цитат на: serdarov в 05.07.2012 13:01
Ето една награда и от мен. Първия в класирането е ясно че ще вземе най-голямата част от наградния фонд, затова тази награда ще я изпратя на последния.
Това и аз не бих го отказал!

NO CARRIER

Имайте предвид, че конкурсът е интернационален и ако получателят е извън ЕС, изпращането е мисия невъзможна, свързана с ненормални разходи и никаква гаранция.

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Aquadream

Цитат на: serdarov в 05.07.2012 13:01
Колега. предложението ти за награда на последния ми харесва. Ей сега ще скалъпя един аквариум. Първи до сега не съм бил. Да видим дали ще имам късмет за последен. :-D

shrimp-now

Сега е време да измислим и награди :) или ще се дава директно кеш?

Aquadream

Цитат на: shrimp-now в 05.07.2012 16:04
Сега е време да измислим и награди :) или ще се дава директно кеш?
Кеш е за предпочитане, защото за материални награди трябват пари за пощенски и/или куриерски услуги.

77

официалните награди ще бъдат в брой.

serdarov

Цитат на: NO CARRIER в 05.07.2012 15:03
Имайте предвид, че конкурсът е интернационален и ако получателят е извън ЕС, изпращането е мисия невъзможна, свързана с ненормални разходи и никаква гаранция.
Да, явно не съм прочел правилата. Имах предвид последния в класирането български участник, не знаех че конкурса е международен.

jojo

Цитат на: NO CARRIER в 05.07.2012 15:03

Коко, наскоро пращах едно нещо до Китай, 19 лв ми излезе.
АЛБУМ

Оскар Уайлд: "...спорят само безнадежните кретени".
Питието определя съзнанието...

NO CARRIER

Жорка, за двете торби субстрат до Турция от пощата ми поискаха 70 лева и бях склонен да ги дам, но изведнъж се отказаха. Еконт не пращат, а Спиди поискаха към 240 лева за едната!

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Aquadream

Коле99 се присъедини към списъка на спонсорите с 20 лева.
: 09.07.2012г 21:09ч
Zariio се включи в списъка на спонсорите с 20 лева.

Aquadream

Easy Life - Netherlands  е още един спонсор за  IBAC 2012.

http://www.easylife.nl/en?set_language=en

Aquadream

Akitaka  се включи в списъка на спонсорите с 20 лева.