• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Великденски акваскейп конкурс - "Изборът на форума"

Започната от Raven, 03.04.2010 19:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

phoenix9040

Raven гат'мръсна ти знаеш ли оценката на журито вече  8-) ? ( надявам се не се обиждаш от гат 'мръсна) в случая много ти подхожда това от аватара ти :)
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

vasso

Щом ще има да се изненадваме от резултатите значи или са еднакви, или абсолютно различни. ;-)

Rider

По- склонен съм да мисля , че са абсолютно различни. :-D

phoenix9040

Цитат на: vasso - 04.04.2010 19:55
Щом ще има да се изненадваме от резултатите значи или са еднакви, или абсолютно различни. ;-)


Ами като се замисля то няма друг вариант :).
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

Luton

Така и не разбрах,
някакви матерялни награди има ли?

Raven

Журито вече гласува и пусна оценките си, в момента ги обработваме и вероятно утре сутринта ще ги пуснем.
Има малко ръчен труд и Коко в момента си прекарва чудесно празника за да подготви финала на конкурса, оценката на журито наистина е интересна, коментарите също са интересни.

Не съм сигурен дали да почвам пак с коментарите по темата, но все пак в духът на празника ще коментирам надявайки се че ще бъдем по толерантни и няма да навлезем в спорове.

Конкурсът според мен се получи  доста добре, разбира се можеше и да е по добре, да има по хубави аквариуми, по професионални- но все пак като за първи конкурс мисля че това беше едно отлично начало.
Видях много добри аквариуми и видях идея и усещане за акваскейп.
Акваскейпът е чисто и просто е начинът да направим аквариумите си красиви, това е нашата мисия :-D

Всеки може да си направи аквариум, но ако разбира или има интерес към акваскейт - неговият аквариум ще е красив, ще е произведение на изкуството и най важното- рибите и растенията му ще се чувстват отлично, защото акваскейпа акцентира върху хармонията между флопата и фауната и  той е учението което ни учи да създаваме един хрмоничени щастлив къс природа в панелките си.

Дали този конкурс ще го има като самостоятен контест, дали ще е категория в рамките на общият Коледен конкурс- това за сега не мога да кажа, ще го обмислим и ще го решим заедно.
Въпросът е че този акваскейп конкурс ще го има и надявам се че ще се превърне в една добра традиция.

Това беше идеята ми когато инициирах този конкурс, надявам се че никой не е останал обиден и засегнат от малко прибързаните ми реакции.
Искрено се извинявам на Фильо и Тишомура- критиките им бяха точни и полезни , а реакцията ми както винаги беше доста прибързана, надявам се че няма обидени. *DRINK*

Благодаря на всички участници, особено благодаря на човека който организира техническият съпорт на конкурса- Коко, въпреки огромната си заетост точно в този момент /работа на две места/  , също така и на Ники Кралчев който уреди авторитетното жури от професионални съдии.
Благодарим и на Дискус и Сера за поддръжката и оценяването- това са едни от хората които развиват акваристиката в България.

Ами това е, надявам се този конкурс наистина да е мръднал крачка напред акваристиката, защото за мен акваристиката означава две неща:

Парче природа в домът ми и добра компания, а това са си много важни неща според мен *DRINK*
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Raven

Цитат на: Luton - 04.04.2010 20:13
Така и не разбрах,
някакви матерялни награди има ли?


Наградите за конкурса са обавени тук .

По късно ще кажем как ще се получат.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

vasso

Цитат на: phoenix9040 - 04.04.2010 20:05

Ами като се замисля то няма друг вариант :).
Има доста други варианти. Например нашият фаворит да бъде избран и от тях, но другите да са подредени различно. *DRINK* Ама нали трябва да се изненадаме! :-D Така че...

nikolaytoshev

Интересно ще ми е да видя какви коментари са дали на аквариумите.

NO CARRIER

Здравейте!

За мен бе удоволствие да помогна за реализирането на конкурса, каквото и да ми костваше това.  Както Raven каза, последните месеци ми бяха доста натоварени и не всичко е перфектно, както ми се иска, но мисля, че се получи добре.

http://aquariumbg.com/list.php тук можете да видите класирането според гласовете на журито, както и коментарите.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

vasso

 *BRAVO* пак на всички! Определено са оценили както трябва всичко според мен!

Асен Евгениев

Мисля, че трябва да приключи нашето гласуване, тъй като вече е известно класирането на журито,
а то влияе /косвено/ на избора. Поне там, където има колебание между два или три аквариума.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!


Лора

Цитат на: akapulko - 04.04.2010 22:27
Мисля, че трябва да приключи нашето гласуване, тъй като вече е известно класирането на журито,
а то влияе /косвено/ на избора. Поне там, където има колебание между два или три аквариума.
Мисля си прав, но админите са се покрили...
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

tomatomov197

 Ееее,  мислех че ще се обосноват за техните оценки поне за първите 3-ма .  Така е много обща оценката, иначе техните топ 5 съвпадат с моите , което ме радва :-D
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.