• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 01:34

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Относно темите в раздел Пазар

Започната от Caxapa, 15.03.2011 22:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bolta

А, не може ли да се измисли начин - самия потребител да не може да ъпдейтва обявата си за по-малко от 48 часа? Така няма да се налага да се правят и забележки. :-)
....................................
ПП: Аз пък какви ги говоря, то тогава няма как да се отрази своевременно, ако нещо е продадено или намерено.
Май ми дойде в повечко ракията!   *JOKINGLY**DRINK*

NO CARRIER

Мислихме го. По-скоро ще сложа едно предупреждение. Ще сложа и връзка към правилата за публикуване.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

kapacitet

Здравейте колеги,

за да не отварям нова тема ще си позволя да пиша тук или по точно да си задам въпроса. Има ли начин темите от раздел пазар да не се появяват в "Последни публикации". Аз винаги следя само тях, като при мен се появяват последните 15 публикации и често се дразня когато голяма част от тях са от раздел "Предлагам". Примерно в момента от 15 публикации, 6 са за продан. Това са близо 50 процента, а това се случва доста често и направо ми се губи желанието да прочета нещо интересно във форума.

Благодаря
: 21.07.2012г 11:11ч
ето пример


Георги

Здравей,
използвай "Непрочетени публикации' - там няма теми от пазара. Ситуацията е обсъждана доста пъти и е решено да е така.

kapacitet

Благодаря за отговора  *DRINK*

Caxapa

Искам да обърна внимание  на всички съфорумци които имат обяви в разделите "Предлагам" и "Търся"   Теми които не са ъпвани повече от 3 месеца  ще бъдат съответно прехвърлени в архив. Предполагам, че до 15/07/2013 ще успеете да си изясните дали търсите или предлагате все още нещо.След тази дата ще започна системно прехвърляне на обявите в архив. Благодаря за разбирането!
Мод. Сахара

Mirobg

 Според мен е удачно една обява ако не е "ъпвана" един месец,автоматично да бъде преместена в архив. Едва ли са ни нужни 17 страници в рездел "предлагам". Едва ли е актуална обява от 27,08,2012г. По стегнат вид на "пазар"- по-актуален.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Георги

Не може автоматично, всяка една трябва да се прегледа и да се премести ръчно.

Едит: Или имаш предвид темите ъпнати за последно преди 1 месец, да се преместват в архив от модератора?

Mirobg

Цитат на: Георги - 29.06.2013 12:39
Не може автоматично, всяка една трябва да се прегледа и да се премести ръчно.

Едит: Или имаш предвид темите ъпнати за последно преди 1 месец, да се преместват в архив от модератора?


*THUMBS UP*
Точно
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

zariio

В 99% от случаите за този месец през който не е ъпвана обявата дадения продукт е вече продаден или купен.много от авторите се сещат за дадена тема да я приключат заради правилото на допустими две обяви.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

Caxapa

Аз рекох какво ще бърша и чистя в раздел пазар пък от там да  му мислят юзърите участващи там. След "чистката" ще му  мисля колко време ще са активни темите.

Nikiengi

Максимум две седмици след последния ъпдейт!  :-)

grigor nakov

Искам да попитам как процедирате със хората, който имат регистрация в форума пък не са влизали от 2-3 год. *dontknow*

Георги


Caxapa

Цитат на: Caxapa - 29.06.2013 09:31
Искам да обърна внимание  на всички съфорумци които имат обяви в разделите "Предлагам" и "Търся"   Теми които не са ъпвани повече от 3 месеца  ще бъдат съответно прехвърлени в архив. Предполагам, че до 15/07/2013 ще успеете да си изясните дали търсите или предлагате все още нещо.След тази дата ще започна системно прехвърляне на обявите в архив. Благодаря за разбирането!
Мод. Сахара