• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:27

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коментари към правилата на форума.

Започната от Emsi, 03.02.2007 15:55

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

cwetalin

Цитат на: beta61 - 10.02.2012 10:55
Ако предната седмица не си написал нито едно мнение тази колко ще можеш да напишеш?
Общо шестдесет и няколко мнения, 24 от които от 08.02 до сега. Останалите - "продавам супер рибки, ама не са на добър размер за магазини".
Хората искат да научат нещо от "повече от 20 годишния ти опит в акваристиката" и "десетките хиляди рибки" които си отгледал.

danielm

Цитат на: cwetalin - 10.02.2012 11:21
Общо шестдесет и няколко мнения, 24 от които от 08.02 до сега. Останалите - "продавам супер рибки, ама не са на добър размер за магазини".
Хората искат да научат нещо от "повече от 20 годишния ти опит в акваристиката" и "десетките хиляди рибки" които си отгледал.
И след всичко това ... на въпрос как да различим пола на 5см. бета в магазина - отговора е, че са още малки!
И изобщо да не се замислим, че аквариума е само със женски ...

cwetalin

Цитат на: danielm - 10.02.2012 11:32
И след всичко това ... на въпрос как да различим пола на 5см. бета в магазина - отговора е, че са още малки!
И изобщо да не се замислим, че аквариума е само със женски ...
Малки са, защото не са хранени с чернодробна храна :)

Може ли да изтриете неграмотните изказвания на този колега, а след това и моите коментари след тях.

tomatomov197

   Тук трупат ли се мнения ? Някой доста дръпнаха май  :-)  Като пречи пазара , не го четете , какво ви бърка ?
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

NO CARRIER

Ще разочаровам някои хора, но смятам да заключа и тази тема и да изтрия спама от нея.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

JEM

За обявите в раздела "Пазар" с цел да не се погубват растения.
Като например обявите за продажба на растения да могат да се ъпват на 24 часа.
Става въпрос само за растения,които са извадени от аквариумите,или такива ,които са останали излишни при някаква работа.
Възможно ли е?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fprikachi.com%2Fimages%2F852%2F6799852C.jpg&hash=f2353be992cf54bc4f05d0515acf68d5dedde1e7

Георги

Тези критерии трябва да се проверяват от човек. От друга страна, не може само на някои обяви да се свали срока - на целия раздел е. Така че, не става.
Намали си малко височината на подписа, моля :)

wwladoo

Цитат на: JEM - 23.10.2013 20:09
За обявите в раздела "Пазар" с цел да не се погубват растения.
Като например обявите за продажба на растения да могат да се ъпват на 24 часа.
Става въпрос само за растения,които са извадени от аквариумите,или такива ,които са останали излишни при някаква работа.
Възможно ли е?
По повод питането на колегата,за растенията ми щукна една идея,която не зная дали е уместна и не зная дали няма да утежни работата по раздела пазар,но ще я кажа пък ако се вземе под внимание може и да улесни колегите,които предлагат растения или пък подаряват.Да се вмъкне подраздел на предлагам--Пазар предлагам растения,както се вмъкнаха за Морска акваристика и обявите за растения да се публикуват там, а всички останали обяви да си останат в Предлагам,нали за риби,техника и други аксесоари за акваристиката,така мисля,че за растенията обявите ще се отделят и няма да се налага по често ъпване...Предложих го с цел нали да спомогна за идеята на колегата... ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

JEM

Цитат на: Георги - 24.10.2013 10:01

Намали си малко височината на подписа, моля :)
Предполагам така е добре сега.
И споделям идеята на wwlado.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fprikachi.com%2Fimages%2F852%2F6799852C.jpg&hash=f2353be992cf54bc4f05d0515acf68d5dedde1e7

hunter

И според мен идеята на Владо е добра. Така който си търси растения ще му е по прегледно и няма да се налага да листи други обяви. Влиза си в раздела за растения и си избира.

petko

Много добра идея.Даже бих добавил самия пазар да се раздели на няколко подраздела.Например
Растения
Риби и безгръбначни
Аквариуми,оборудване,грунд и декорации
Храни,препарати и торове

И примерно всеки да има право по една обява в подраздел.

Joro V

Здравейте! Относно правилото за публикуване на обява в "Предлагам" два месеца след регистрация - сигурен съм, че има основателни причини да го направите така, но мисля, че не е удачно за всички случаи. Аз например искам да разменя или подаря рибка, която не е подходяща за настоящите ми условия, но не мога да го направя, защото регистрацията ми е отскоро. В случая не става дума за бизнес или спам, а по-скоро за поправяне на грешка.
Вярвам, че има и други случаи, при които 2 месеца е твърде дълъг срок. Ограничение от само 1 активна обява за новите членове ми се струва напълно достатъчно...

Георги

Коментарът ти е за правилата.
ЦитатОграничение от само 1 активна обява за новите членове ми се струва напълно достатъчно...
Няма да стане. Нямаш си на идея колко време се отделя за пазара. И колко нерви се трошат.
Още нещо - тия 2 месеца, ако се използват за четене, преди да се накупят рибите и аквариума, спестява твоите нерви и пари.

Caxapa

Да добавя само! Можеше да се обърнеш за съдействие на модераторите но това не ти е първи опит да заобиколиш правилата на форума. Причината ти е написах в препращащо съобщение при последния ти опит да нарушиш реда.  Ограничението което съм ти наложил, остава в сила до края на годината.

Joro V

"...не ти е първи опит да заобиколиш правилата на форума...", "..при последния ти опит да нарушиш реда.."  =-O
почувствах се като престъпник, че съм се опитал да подаря една рибка! не съм сигурен за предишните си нарушения, но сигурно също са били ужасни..
убеден съм, че имате много работа по поддръжка на форума (и се справяте страхотно), но някои реакции са малко пресилени..
както и да е - не търся конфронтация - щом сте направили правилата такива, явно причините ви са основателни  *DRINK*