• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 21:44

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коментари към правилата на форума.

Започната от Emsi, 03.02.2007 15:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Paskalev

Цитат на: Caxapa - 07.02.2012 15:41
За това са правилата, за да се спазват и изпълняват от всички. Иначе ако  според всеки потребител измисляхме правила които да отговарят на неговите изисквания и капризи щеше да се превърне всичко в анархия!
Това с тези 100 мнения не ми се вижда логично. Хора като мен са регистрирани от година и... вместо да спамят за да си вдигнат "мнението" ползват търсачка и си намират необходимата информация
Нека да попитам сега аз да си вдигна мнението да пиша глупости за да мога да използвам борса или търся или да си изпрося бан за спам
rulez  *NO* *STOP*
(rock)

NO CARRIER

Добре, а дали ви харесва да пишете на някой, който е пуснал да продава рибки, а той ви каже "я зарежи рибките, ами знаеш ли колко хубаво чукам"?!

Хубави или не, правилата засега остават в сила. Пак ви казвам - прочетете ги внимателно, че и между редовете. Всичко е написано точно и ясно. *privet*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

danielm

Крушката си имала опашка!!!
Това за мен, а и за много други трябва да е достатъчно!

Свалям шапка за правилата .*privet*

tomatomov197

Цитат на: NO CARRIER - 07.02.2012 16:56
Добре, а дали ви харесва да пишете на някой, който е пуснал да продава рибки, а той ви каже "я зарежи рибките, ами знаеш ли колко хубаво чукам"?!

Хубави или не, правилата засега остават в сила. Пак ви казвам - прочетете ги внимателно, че и между редовете. Всичко е написано точно и ясно. *privet*
:-D  Ха  , не съм попадал на такива оферти досега .  Обаче ме изплаши и вече ще пазаря само от мадами , пък нека си чукат хубаво  :-D
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

raadkoo

Цитат на: mkolev - 07.02.2012 16:39
Аз лично скоро получих съвет от член на форума да си махна скаларията, защото явно пречи на останалите ми риби, като я пусна в обява. Как да го направя това, след като нямам 100 мнения?
Намери някой в близост, който отглежда скаларий... или я върни в зоомагазина. Начини се намират  ;-)

KapitanNemo

100-те мнения в раздел "Предлагам" трябва да ни пазят от търгашите, а какъв е смисъла на 100-те мнения за да напишеш в "Търся" че ти трябва спешно нещо? Или трябва да се моля на някой "пълноправен" да пусне обявата вместо мен?

djibarov

Администраторите и модераторите сега трябва да си "затварят очите" за мнения, целящи достигането на "заветната" квота 100. След като са го въвели заради както разбрахме опит за "бариера" срещу сексуални маниаци и други подобни. Е ще бъдем малко "по-активни" в писането още малко.
А такива подобни проблеми мисля, че може да се решат и с IP блокиране, а и да се дава информация за тях на когото трябва!

dratimm

абсолютно подкрепям колегата djabarov!!!! 100 мнения са доста,то трябва да си вземеш отпуска и да пускаш мнения ,за да можеш да предложиш нещо на пазара! това е малко крайно решение

nikolay0876

А бе как не разбрахте, че идеята е именно да ви ограничат пазара. Основната идея на сайта не е търговията, така че спрете да се жалвате с тоя пазар. Който иска да върти търговия има си други начини и сайтове в тая насока.

Mirobg

Цитат на: dratimm - 08.02.2012 07:49
абсолютно подкрепям колегата djabarov!!!! 100 мнения са доста,то трябва да си вземеш отпуска и да пускаш мнения ,за да можеш да предложиш нещо на пазара! това е малко крайно решение
Цитат на: dratimm - 08.02.2012 07:49
абсолютно подкрепям колегата djabarov!!!! 100 мнения са доста,то трябва да си вземеш отпуска и да пускаш мнения ,за да можеш да предложиш нещо на пазара! това е малко крайно решение
За 100те поста не ти трябва цяла отпуск. Мога да ти дам пример от последния месец на трима който на ден правят чудеса.
Хубавото,че в момента са Баннати.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Георги

КапитанНемо спешното е на тел. 112
Да забраним изцяло пазара искаш ли?

cheatah

Цитат на: KapitanNemo - 08.02.2012 04:57
100-те мнения в раздел "Предлагам" трябва да ни пазят от търгашите, а какъв е смисъла на 100-те мнения за да напишеш в "Търся" че ти трябва спешно нещо? Или трябва да се моля на някой "пълноправен" да пусне обявата вместо мен?
Не разбра ли че,това не е проблем пишеш на модераторите че,искаш да пуснеш обява и ако не си (далаверажия)ще си намериш,това което търсиш спешно:)

Карган

Напълно подкрепям ограниченията в пазара. Но имам въпрос относно 1.18. Значи ако си допуснал някаква глупава правописна грешка трябва да чакаш 24 часа, за да я поправиш???
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs6.postimg.org%2F3tsi79bo1%2FDSC0159_350x70.jpg&hash=8e1dae1e0e99dbfd93a27b858abc4b03af9ee6fc
Аквариумът е затворена, функционираща общност на живи същества, а не само просто събиране на растения и животни.

Георги

Цитат на: Карган - 08.02.2012 09:39
Напълно подкрепям ограниченията в пазара. Но имам въпрос относно 1.18. Значи ако си допуснал някаква глупава правописна грешка трябва да чакаш 24 часа, за да я поправиш???

Обратното е - до 24 часа можеш да го промениш. След това не можеш :)

ivotri

Имам предложение. В там където е пазара да може да се трият мненията за да не се препълва. Не виждам такава опция, а е добре за да няма безмислени постове с цел изваждане на обявата на първа страница. Може и автоматично да се въртят обявите за да не се налага да пишем в тях.