• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.04.2024 17:55

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Как да кача снимки...

Започната от Деян, 11.03.2010 22:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

WoterEvil

Здравейте аз искам да попитам как да сложим снимки отппред на темата , до нейното заглавие :)
Благодаря


sano-pets

Само аз ли не мога да качвам снимки?

през прозореца на  postimage.org  избирам снимката- евентуално озмеряване - качване - и прозореца изчезва, но в полето за  текст  не се появява линка!

Caxapa

То си има и модератори, които помагат в такива случаи.

sano-pets

писах на един - отговор няма ....

Caxapa

Ак става въпрос за прикачване на снимки към обява в раздел пазар си писал явно не колега който не отговаря за този раздел.  В подпиаса си съм сложил упътване..стига да има кой да чете и разбира.

sano-pets

в пазара не съм пробвал - става дума за постване на снимки в отговорите на темите! Ето тук сега не мога да сложа снимка!

Caxapa

Цитат на: Caxapa - 10.04.2014 19:32
То си има и модератори, които помагат в такива случаи.
ДУБЪЛ ДУБЪЛ

niky

Цитат на: sano-pets - 10.04.2014 17:57
Само аз ли не мога да качвам снимки?

през прозореца на  postimage.org  избирам снимката- евентуално озмеряване - качване - и прозореца изчезва, но в полето за  текст  не се появява линка!
Много странно. Да нямаш някакъв плъгин дето да шашка постимиджа....Ти винаги може да качиш снимката и някъде другаде, а тук да постнеш само линка с таг ИМГ. Ама не е там въпроса.
Аз пробвах...избирам си снимка...натискам КАЧИ ГО, започва ЪПЛОАД и после се появява линк в текстовия прозорец....защо при теб не действа....Аз съм с  МОЗИЛА....
Пробвай пак, ако пак не става да го мислим.