• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 17:08

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Изчезна ми темата.

Започната от TiratroN, 04.07.2014 08:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

TiratroN

04.07.2014 08:54 Last Edit: 04.07.2014 14:34 by TiratroN
Писах една тема и после цъкнах "Докладвай на модератор" , писах че искам промяна в заглавието. От тогава не съм си виждал темата. Ако може да се направи нещо. Темата се казваше "Продавам Явански мъх" .

Благодаря.

Caxapa

Писал си, цъкнал си да искаш промяна на заглавието ли?  А това което добавяш?  Не се добавят неща в темите. За това и е изтрита. 
Поздрави! Мод. Сахара и екип на БАЕ .

TiratroN

Знаех си ,че ще трябва да го направя по трудния начин: докладвам да се затвори темата и после отварям нова с допълнителните неща.
Обаче уж да спестя на модераторите работа, да си свърша всичко сам и да остане само една смяна на заглавие.
Ама ей на - накрая се прецаквам аз. 
И всъщност... къде пише че не може да се добавят нови неща? Виждал съм и други теми с добавени неща?

Caxapa

Ако ще добавяме още и още неща, понякога да безкрай е по-добре да си отворите сергийка на пазара или да се регистрирате като търговци в този сайт.  Все пак, тук е сайт в който споделяме опит и начин за развиване на аквариумите ни а не битак. Надявам се да си разбрал и не е необходимо да "плачеш" по всички теми.
Поздрави от ръководството!

TiratroN

Не знам за какво плакане става въпрос- предполагах че темата се е затрила поради недоглеждане и затова писах тук.
Нямам нищо против секция "пазар" в който и да е форум, въпреки всеобщата негативна нагласа . Все пак аз не гледам рибите си заради продажбата. Просто след време растенията нарастват ,рибите се множат и си е нещо нормално човек да ги продаде на друг на по-ниска цена от нормалната. По-щедрите ако желаят може и да подаряват, аз още не съм забогатял толкова.
Поздрави и от мен, а тази тема съвсем спокойно може да се изтрие.