• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 08:51

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Препорък

Започната от Longanlon, 14.04.2004 10:25

« назад - напред »

0 Потребители и 39 Гости преглежда(т) тази тема.

Boby_

За статията няма много какво да кажа, освен че ми изглежда добре преведена.  :D
Никога не съм си имал вземане-даване с реактори за CO2, а и за в бъдеще нямам такова намерение, така че просто не мога да коментирам съдържанието.  :?

aquabg

Защо не пуснете качването на картиники в постовете?
Така ще може да се слагат схеми, снимки на риби и тн.

ToHuK

mi shte gi pusna, samo triabva da vidia otkade :)

sho

Отличници от много време имашее нужда от такъв форум
   БРАВО
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsho-services2.hit.bg%2F81145289603.png&hash=b42dc24e05e44d4204fa084b00e78775791436e1

Legion

Бравоо :!:  :!:  :!: Невероятен сайт,изчерпателен във всяко едно отношение,предлаганата информация е на ниво и форома много як пален е с полезни съвети и професионалисти готово да помогнат  8)  :lol:  8) много малко западни сайтове могат да се похвалят със същото,а и самия факт че сайта е на български и във форома се даржи да се използва кирилица е невероятен и много фороми,пак и чатове трябва да си вземат белешка и да помислят как да последват примера на aquariumbg.Kaто препоръки с най-добри чувства разбирасе бих могъл да добавя че няма да е лошо ако се добави да речем едно  word или просто *.txt документче във което да е представена систематиката на декоративните рибки на латински и на български за всички ентосиясти на тема акваристика и въобще зоология на гръбначни животни(ихтиология).Разбирасе оператора трябва да е навит щото туй все пак си е бая работа,а пак ако е необходима помощ мисля че във форома има много хора които могат да помогнат,всеки ако вземе по едно семейство ще стане за нула време  :shock: :roll: Ми туй много готин сайт ПРОДЪЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ :wink:  :D

Legion

Бравоо :!:  :!:  :!: Невероятен сайт,изчерпателен във всяко едно отношение,предлаганата информация е на ниво и форома много як пален е с полезни съвети и професионалисти готово да помогнат  8)  :lol:  8) много малко западни сайтове могат да се похвалят със същото,а и самия факт че сайта е на български и във форома се даржи да се използва кирилица е невероятен и много фороми,пак и чатове трябва да си вземат белешка и да помислят как да последват примера на aquariumbg.Kaто препоръки с най-добри чувства разбирасе бих могъл да добавя че няма да е лошо ако се добави да речем едно  word или просто *.txt документче във което да е представена систематиката на декоративните рибки на латински и на български със съответните синоними  за всички ентосиясти на тема акваристика и въобще зоология на гръбначни животни(ихтиология).Разбирасе оператора трябва да е навит щото туй все пак си е бая работа,а пак ако е необходима помощ мисля че във форома има много хора които могат да помогнат,всеки ако вземе по едно семейство ще стане за нула време  :shock: :roll: Ми туй много готин сайт ПРОДЪЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ :wink:  :D