• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 23:21

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

За сайта

Започната от mladHipar, 11.06.2004 01:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mladHipar

Часовника на сървара трябва да се свери  :wink:

artmika

странно, но много рядко мога да се логна от първия път - пак ме връща на лог-ин страницата. След това е ок.
Новите постинги се виждат като нови, само ако съвърът има настроение или по някаква друга причина

niky

А защо не направиш да те запомни сървъра и да не пишеш всеки път име и парола. При мен действа ОК.
Колкото до сървъра, не мога да направя нищо. Той е на провайдера.
Но пък гледам че поста на Hipar e oт 12, а отговора от 11?!!
Странна работа :o

aquabg

ами аз всеки път му казвам да ме запомни но не става

niky

Да не би да сте изключили cookies?

aquabg

включени са, също така като седи отворен сайта известно време без да се ползва също разлогва

artmika

Цитат на: "aquabg"включени са, също така като седи отворен сайта известно време без да се ползва също разлогва

и при мен са включени куукиз...а това, за разлогването, си има опции във форума след колко време, ако бездействаш, да ти спира сесията

Boby_

И при мен го има тоя проблем с логването от втория път и с показването на новите неща като прочетени.
Намерих следното решение - трия всички кукита и почиствам офлайн файловете всеки път, преди да се логна. Така си бачка всичко нормално.

artmika

да, решение си е, но въпроса е, че не би трябвало да е така :?

Boby_

Цитат на: "artmika"да, решение си е, но въпроса е, че не би трябвало да е така :?

Е, в крайна сметка не е чак такъв проблем. Щом Ники няма права да администрира сървъра, не виждам какво би могъл да направи.

VassetZ

Един много тъп въпрос :mrgreen:
Как мога да си добавя мейл адреса в профила? :oops:  :lol:  :D

bubanka

Цитат на: "VassetZ"Един много тъп въпрос :mrgreen:
Как мога да си добавя мейл адреса в профила? :oops:  :lol:  :D
ако става дума за този ти профил - отиваш на "профил" /ей там, горе/, на съответното място си пишеш адреса, после и паролата там където ти се иска и после натискаш "прати"
... и ако искаш той да се вижда - промени в "преференции" от "не" на "Да"
успех!

niky

Благодаря за помощта  :lol:

aquariumbg.com

VassetZ

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: благодаря и аз :lol:  :lol:  :lol:

Raven

извинявайте за много тъпия въпрос , ама кажете как да маркирам в отговора си цитат примерно

гошо написа:

аз въпреки че кисна пред компютър в офиса , по форумите пиша отскоро, и малко ми е мътно. :oops:
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.