• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 23:21

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Кафяви водорасли

Започната от discusfish, 17.06.2005 21:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Живко

Цитат на: "discusfish"Абе имам на сера един пласт ...подхранка и един пласт на продак ...да имам нужда от растения още , ама се чудя какви и от къде ...

ами да те заимам с един леген хигрофила,след седмица,две.та да се чудиш после къде са ти водораслите. :wink:
Никой не се е родил научен.

Raven

мога да ти дам хетернатера ,ще донеса в събота на пазара ,страхотно растение - върви като сбъркано ,на мен ми напълни аквариума за един месец само .
а и много красиво.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

discusfish

И хигрофола и хетарантера имам , така съм ги разположил че просто нямам къде да слагам още .....
Но мерси все пак ...:)

Stas

Доколкото ти запомних аквариума - имаш къде да ги сложиш, а и е необходимо май... Мисля, че всички други методи за разкарването на водораслите ще са временни.

Хетернатерата ти беше ниска и броя на стръковете беше много малък. Сложи още и я сгъсти. Същото и за хидрофилата - имаш място по средата на трета линия (най-отзад, пред плочите). Все пак ширината на аквариума ти е 60 см!

Пробвай поне. Хорати ти предлагат красиви растения като на съфорумник:)

discusfish

Ок...може да бодна някой стрък хетарантера ..:) от RAVEN на пазара ;) намислил съм и някои други растения да си взимам ...

Similar topics (5)

36652

Публикации: 42
Прегледи: 13790

10660

Публикации: 22
Прегледи: 13185

50012

Започната от saturn


Публикации: 2
Прегледи: 2465

9456

Публикации: 16
Прегледи: 7708

48704

Публикации: 11
Прегледи: 12729