• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 21:04

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Атака на черна брада и успешен опит за борба с нея

Започната от trupai, 21.04.2011 19:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ivanov_km

Поздравление за победата над черната гад. Според теб кое изигра най-важна роля за постигането на  положителния резултат ?

trupai

Според мен всичките методи имаха полужителен резултат, но най-осезаемо беше когато засадих бързорастящи растения! Намалих смените на вода до една смяна на седмица и брадата започна да намалява. С Изи карбо третирах най-силно засегнатите участъци и веднага се виждаше резултата, но си мисля,че баланса се постигна заради наличието на бързорастящи растения. САЕ-тата свършиха най-малко работа, но е добре да ги има във всеки аквариум!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

Вени

Колега от къде мога да закупя Easy Carbo (черпя бира) *DRINK* *DRINK*

trupai

Цитат на: trup4e - 01.11.2011 17:52
Колега от къде мога да закупя Easy Carbo (черпя бира) *DRINK* *DRINK*
Мишокалкана е твоят човек - 0885444005
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

ednorukiq

Привет на всички ,които са тук.  *YAHOO*  Надявам се да има  маняци  ;)
Доста интересен форум ,като цяло + много полезна информация.  Преди 3 месеца отново се върнах към хобито обаче  брадицата ме нападна и мен. Не  съм правил тестове и прочее.. действах си по методите от преди десетилетия . Днес съм чистил като замаян...растения,камъни, дънери ... и накрая се пищисах :/
Няма оправия.. днес си поръчах Изи карбо и бързорастящи треволяци ... надявам се в скоро време да се отърва от неприятния пришълец.
Замислям  се обаче... пред 20на години защо е нямало такива бради и мустаци  *ROFL* ...  или може би не сме обръщали внимание ... ?! 

Similar topics (5)

3906

Публикации: 16
Прегледи: 8337

20867

Публикации: 15
Прегледи: 6853

9246

Публикации: 29
Прегледи: 13171

4646

Започната от zmeq


Публикации: 42
Прегледи: 19842

38277

Публикации: 18
Прегледи: 8403