• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.04.2024 23:24

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Помощ за растенията ми!

Започната от JEM, 08.05.2010 11:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Raven

Зависи къде ще ходиш и какви ратения ще има там.
Виждам че си от София, ако можеш мини през пазара утре сутринта и си вземи някакви домашно отгледани растения от сергиите, според мен така ще е най добре.

Продават се растения отгледани тук които са адаптирани и ще ти тръгнат бързо, дъбче, криптокорина, валиснерия, елодея- това са най разпространените растения, каквито дългостеблени намериш ще ти свършат работа.
Гледай да вземеш нещо което е отгледано тук а не е внос.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

SuNnY_gIrL

Цитат на: Raven - 10.09.2010 21:36
Зависи къде ще ходиш и какви ратения ще има там.
Виждам че си от София, ако можеш мини през пазара утре сутринта и си вземи някакви домашно отгледани растения от сергиите, според мен така ще е най добре.

Продават се растения отгледани тук които са адаптирани и ще ти тръгнат бързо, дъбче, криптокорина, валиснерия, елодея- това са най разпространените растения, каквито дългостеблени намериш ще ти свършат работа.
Гледай да вземеш нещо което е отгледано тук а не е внос.

Ами не съм от София, а от Варна! Все пак благодаря, че сте ми изброили видове растения, които се отглеждат по-лесно!  Аз си ги купувам от зоомагазин, защото не знам други места като този пазар, за който всички от София говорите. :-)

Similar topics (5)

16708

Публикации: 17
Прегледи: 5314

5987

Публикации: 11
Прегледи: 4965

48944

Публикации: 3
Прегледи: 2035

29778

Публикации: 4
Прегледи: 2789

3466

Публикации: 19
Прегледи: 8228