• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:12

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

От къде във Варна Тензо коктейл?

Започната от svetli, 16.06.2008 14:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

svetli

Здравейте,от къде във Варна може да се закупят Тензо коктейл,тензо желязо,калиев нитрат и сулфат?

vesko_aa

има но на големи разсфасовки по 1кг. и струва около 30 лв.Ако искаш мога да ти поръчам

Ant0n86

Калиев нитрат съм си купувал от агро аптеката на колохозния пазар. Точно в началото... на д-р Пискюлиев. Тензо мисля, че нямаха, ама иначе са добре заредени. 1 кило струваше 3-4 лв.

iek

Мога да ти изпратя тензо коктейл и тензо желязо на по-малки разсфасовки, например 100гр.

Ant0n86

Ами ако има такава схема с пращане, ще се включа и аз, тъкмо да си поделим транспортните разходи   ;-)

smat

Аз също търсих доста, но не намерих миналата година.
Ако vesko_aa  е навит да поръча, можем да си поделим тримата 1 кг ?

vesko_aa

мога да поръчам без проблем стига да има кои да го вземе.

Ant0n86

Е той предполагам ще се прати по куриер и идва при някой от тримата, а другите двама отиват при него и се дели на 3 и се разплащат.

svetli

На мен освен тензо коктейла ми трябва и тензо желязо ,калиев сулфат и нитрат.Навита съм да делим.Нека тези които предлага да кажат цените за горепосочените химии :)

smat

Здравейте,
Поръчах Тензо Желязо 1 кг - 34.80лв от Агроаптеката до Зеленчуковата Борса, ще го донесат в сряда.
Ако има още 2-ма или 3-ма желаещи да го разделим, казвайте.

Ant0n86

Айде аз съм първият желаещ  *DRINK*

barabata

И аз съм желаещ за 100 мл или нещо подобно. Ако има свободно количесво разбира се.

Edit: Ако няма други желаещи може и 300 мл да е количеството.
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

smat

За Тензо-то  има малко забавяне :(
Според момчето в магазина, не е дошъл още контейнера на вносителя от Холандия. Но щом пристигне ще ми звънне и го вземам.
Така че за тези които досега се обадиха , ще звънна след като тора е в мен.

Ant0n86

Пиши едно ЛС като дойде, аз съм сигурен!

Similar topics (5)

35025

Започната от haans


Публикации: 6
Прегледи: 2488

5789

Публикации: 5
Прегледи: 3463

15438

Публикации: 6
Прегледи: 5413