• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:26

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

не ми расте растението

Започната от dontspame, 02.05.2015 17:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dontspame

Здравейте имам пробелем с единия вид растение не знам как се казва но не иска да расте изобщо слагам по едно хапче на  всеки корен от Dajana plant root и след това по една таблетка Сера СО 2 табс плюс и сера флорена по 5мл  но не иска да расте.Имам една пура на Resun RB-20W за растенията специално.Днес си закупих от този вид растение доста по големи ще прикача снимка на този вид растерния.Новите са от ляво и дясно дългите и тези който не искат да растат са посредата между тях седят си постояно в този вид като на снимката http://prikachi.com/images.php?images/816/8088816i.jpg

petko

Здравей
Ще те помоля да си редактираш поста,като сложиш някой и друг препинателен знак.
Така нищо не се разбира.

Публикациите са слети: 02.05.2015 18:12

Така е по-добре.
Колко е голям аквариума?
Кога е стартиран?
На колко време слагаш тези хапчета?
Тези СО2 таблетки ,къде ги слагаш?

dontspame

някъде към 25 литра е аквариума не е голям от доста време си гледам рибки.По принцип това със спирането на растежа на това растение е доста отдавна а преди това растеше като лудо но издин път спря.Както се вижда на снимката тези посредата са мойте растения а другите са днес купени .Затова реших днес да се посъветвам с този проблем .
таблеките СО2 ги пускам във водата направо те се разстварят сами всяка седмица по една

maior

Не съм сто процента сигурен, но за мен това са различни вида растения и няма как да изглеждат по един начин. Според ме новото е валиснерия а старото ехинодорус.

dontspame

това ехинодорус е много по различно от мойте

petko

Грунда е едър и е малко.

dontspame

може ли това да е причината да не расте най дребната музайка избрах

Similar topics (5)

15064

Започната от stividji


Публикации: 5
Прегледи: 2775

6903

Публикации: 31
Прегледи: 10963

51929

Публикации: 72
Прегледи: 22190