• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 11:04

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Hygrophila pinnatifida ?

Започната от valvamp, 27.01.2017 10:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

valvamp

Здравейте колеги ,има ли някой в аквариума си от въпросното растение ,за да даде инфо как се гледа .В обявите за продажба никой не го предлага ,явно трудно се гледа ,а пък на мен ми харесва .


Caxapa

Н даа, растението си има профил но що да го прочетем.

DobriG

Между другото мисля, че Светльо го продава, също така...

valvamp

Да то си има профил -прочел съм го,но друго е ако някой го има и разкаже как се държи в аквариума

Caxapa

Акцента беше другаде но карай.

nikan

Имам hygrophila pinnatifida, в единия аквариум,нищо особено като изисквания,това което съм забелязал е известна цикличност в растежа,в един момент имах страшно много пускаше множество издънки навсякъде,до един момент като сега имам едва 2 растения като някои от мъховете които имам растат по бързо тях !Разбира се в аквариума няма драстични промени,така че няма видима причина :-)

valvamp

Цитат на: nikan - 27.01.2017 16:27
Имам hygrophila pinnatifida, в единия аквариум,нищо особено като изисквания,това което съм забелязал е известна цикличност в растежа,в един момент имах страшно много пускаше множество издънки навсякъде,до един момент като сега имам едва 2 растения като някои от мъховете които имам растат по бързо тях !Разбира се в аквариума няма драстични промени,така че няма видима причина :-)
Благодаря ти за отговора колега

Penta

И аз от около месец имам растението, закупено в надводна форма. След като се появиха няколко подводни издънки ги отрязах и засадих, премахвайки надводните. Адаптира се седмица-две и сега пуска доста дъщерни растения.
Така че да, нищо особено не е . Даже мисля скоро да започна да продавам от него.

Similar topics (4)

27512

Започната от Sofie


Публикации: 11
Прегледи: 5149

44900

Публикации: 6
Прегледи: 3412

6947

Публикации: 2
Прегледи: 3230

33982

Публикации: 5
Прегледи: 3647