• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 06:13

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Eleocharis acicularis

Започната от Живко, 13.12.2006 11:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Живко

Пак ще му се извиня на Мишо за поръчката.
За обидата...
Никой не се е родил научен.

spetsa

Все пак темата е Eleocharis acicularis.Та днес видях тая трева (поне така си мисля)в един парк до моста на герджика.Та има ли възможност да се култивира за аквариум или трябва да си взема някъде от магазин.Нямах апарат в мен но утре 100 % ще я снимам.

AQUASAUR

Сори, ама много се изкушавам да вмъкна едно въросче... :-)
Тази Glossolepis wanamensis наистина ли най-после го вкара някой в България!!??
Цецо, аз предлагам да напраим "мечка" на Живко или Мишо и до го приватизираме "по братски"... :-D

Живко

Въпросният глосолепсис е по поръчка на Цецо.
Току що говотих с Мишо по телефона.
Може да го достави. Казва, че е имало всичко от списъка, но са били големи риби и скъпи. Не е посмял да вземе без да пита.
Скоро пак ще пътува.
Никой не се е родил научен.

AQUASAUR

ОК, Мерси! Ще се разберем с Цецо тогава... :-)

Живко

Цитат на: spetsa - 22.08.2007 22:31
Все пак темата е Eleocharis acicularis.Та днес видях тая трева (поне така си мисля)в един парк до моста на герджика.Та има ли възможност да се култивира за аквариум или трябва да си взема някъде от магазин.Нямах апарат в мен но утре 100 % ще я снимам.

Т'ва расте като бясно.
Става високо 15-20 см. За това не става за плянка.
При мен по едно време тръгна малко във въздуха. Махнах го, че е голямо.
Никой не се е родил научен.

spetsa

А да имаш останало че като обикалях в Пловдив магазините не намерих или някакво подобно гъсто като за полянка да ми предложиш :)

Живко

Какъв е аквариума, осветлението и рибите.
Има ли СО2?
Никой не се е родил научен.

malomir

Ще ви избия ако разбера че някой е вкарал тези риби и не се е обадил да знаете *MODERATOR*Мишо имаш Л.С.

spetsa

84w/120 литра 50см висок.Има Co2.Светя по 10 часа на ден.

mi6okalkana

Съжалявам за екшъна,
приемам от части че вината е била взаимна, но и аз съм зает и не винаги успявам да запаметя телефоните на всички, защото постоянно ми подгряват телефона и от чужбина и България и става една бъркотия. Бих желал да обобщя, ако някой случайно си поръча нещо и има интерес да си го вземе навреме просто да ми пише или да се обади на 0885444005. Е-меила ми е в личния профил.
С Живко се разбрахме. Извинявай Живко ако има нещо! *DRINK*

kratun

Всичко е наред, когато свършва добре. Браво и на двамата за джентълменското поведение! Има какво да се научи от вас в посока толерантност и такт! *BRAVO* *BRAVO*
,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

Similar topics (1)

23797

Започната от Vannkata


Публикации: 18
Прегледи: 6858