• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 10:50

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Примерни размери за терариум за костенурки

Започната от Genadig, 13.06.2012 12:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Genadig

Моля, кажете някакви размери за да поръчам терариум за костенурки  :-D
Знам знам...от истината боли и за това не ме харесвате...Много истини казах... :)))))

ico

Колкото място имаш, толкова голям го правиш. Препоръчват 30-50 литра вода за всеки сантиметър от костенурката. Твоите при нормални грижи скоро трябва да станат 15-20 сантиметра. Съмнява ме, да направиш терариум както трябва, но колкото по-голям толкова по-лесно за животинките...
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

Genadig

Аз ще поръчам някои да ми го направи  *YAHOO* но трябва да знам някакви размери, иначе място имам  :-D
Знам знам...от истината боли и за това не ме харесвате...Много истини казах... :)))))

Genadig

Знам знам...от истината боли и за това не ме харесвате...Много истини казах... :)))))

boxter07

размерите на плота където  ще го слагаш  са ти размерите на терариума  височината си я преценяваш да ти е удобно да бъркаш при почистване

em89

колко са ти костенурките и колко са големи?? това е от значение
Сбогом и благодаря за рибата.

ico

Какво е значението, колко са големи сега?От значение единствено е, че ще станат скоро по двайсетина сантиметра. Освен ако не смята да прави нов съд няколко пъти годишно де.
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

Genadig

кажете потребители, фирми които изработват да поръчам?!
Знам знам...от истината боли и за това не ме харесвате...Много истини казах... :)))))

alleyesonme

Има колеги, които правят и то на доста по-ниски цени ако си го купиш от зоо-магазин, примерно. Виж в рекламите, дето пише "Аквариуми и Терариуми" и се разберете с човека :-)

Similar topics (5)

38052

Публикации: 15
Прегледи: 12086

58155

Публикации: 2
Прегледи: 3217

52657

Публикации: 7
Прегледи: 12772

41814

Публикации: 10
Прегледи: 9659