• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.

Акваскейпинг конкурс
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

кой искате да е в журито на предстоящият великденски конкурс ?

Започната от 77, 04.01.2011 13:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

77

bicho1976

Гласувах с "други",ще бъде грехота някой от посочените по-горе да не участва.
Ако не може да се коментира вота,моля да ми бъде изтрито мнението.

77

Асен Евгениев

А защо има "други"? Това означава, че трябва да има нови кандидатури, ново гласуване и т.н.
При всички положения ще трябва да се лишим от три добри аквариуми, защото тези, които
разбират и могат да оценяват, те и правят добри акваскейпи. Давайте да избираме от
горепосочените /надявам се, че знаят за номинацията си и са съгласни да са жури :-)/, за
да могат всички останали да действат по въпроса. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

77

еми може и да съм пропуснал някой...и за това има други.
а тая анкета ще покаже хората кои считат за най подходящ.
според мен първо трябва да се предложи да са част от журито на хората с най голям вот.

Лора

Гласувах за 77, защото има богат опит по конкурси. Прави страхотни скейпове... Кадърно момче. Жалко, че като жури няма да видим новата визия на аквариума му. Сложих глас и за Кралчев. Хубаво е да има човек от вън, който има поглед в/у акваристиката извън Бг. А в "други" предлагам dido, като човек който има знания и опит във фотографията. На всички ни е известно, че освен аквариума, снимката също има значение в оценяването.
За останалите не гласувах, защото ми интересно какво ще покажат на конкурса.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Асен Евгениев

Цитат на: Лора в 04.01.2011 14:02
Гласувах за 77, прави страхотни скейпове.

Точно за това НЕ гласувах за него, искам да видя какво ще ни покаже. *THUMBS UP* :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

bicho1976

Цитат на: akapulko в 04.01.2011 14:02
А защо има "други"? Това означава, че трябва да има нови кандидатури, ново гласуване и т.н.

Под "други"имах предвит хора които не са активни във форума.
На миналогодишният конкурс журито беше международно.Мисля че конкурса с такова жури става по-авторитетен.

nikolaytoshev

77, надявам се си предупредил хората, че са в този списък, защото може някои от тях да имат желание да участват в конкурса, а не да са само жури.

77

Цитат на: bicho1976 в 04.01.2011 15:03
Под "други"имах предвит хора които не са активни във форума.
На миналогодишният конкурс журито беше международно.Мисля че конкурса с такова жури става по-авторитетен.
не те разбирам...
: 04.01.2011г 15:03ч
Цитат на: nikolaytoshev в 04.01.2011 15:03
77, надявам се си предупредил хората, че са в този списък, защото може някои от тях да имат желание да участват в конкурса, а не да са само жури.
ще ги убедим...

bicho1976

В миналогодишният конкурс съдии бяха профисионалисти от САЩ(ако не се лъжа).Нямаше и сръдни затова кой как е оценен.С изцяло български съди пак ще се изпишат десетки страници от някой"недооценен"
Това имах предвит под "други".

wars

Мисля,че журито от минала година си беше добре подбрано и авторитетно,защо да не е сьщото и този пьт?По важно е да има повече силни участия и известни имена за вдигане на нивото конкурса.

77

и според мен миналогодишното жури беше добре.
но мариян каза че тая година журито ще е от българи,и по този начин ще проверим хората на кого имат доверие.

miTko

Пламене, изпуснал си wars, той и без друго е извън България, ще го броим за чужденец. ;-)
Разни мои АКВАРИУМИ 

MeTogu

botan спомена,че иска да участва,но все пак.
Аз го предлагам за влизане в журито.Еродиран е,знае какво е скейп и съм сигурен че е безпристрастен.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!