• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 08:01

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Сиамска косатка

Започната от Amev, 13.08.2015 15:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Amev

Колеги , става въпрос за този разбойник http://aquariumbg.com/fish.php?fish=1120 , информацията не е много , някой ако е гледал такъв екземпляр нека да сподели , интересува ме че го имам от около месец и немога да му видя очичките , понякога само опашката , седи заврян по цял ден , от беглите наблюдения които имам съдя че май е пораснал. Също така ми изчезна и един неон , беше много малък , подозирам кой е виновникът. Дайте опит как да го накрам да се появява по често , с какво да го храня , че ако иска мини неончета скъпо идва ! Гледах има две стари теми за този вид от преди доста години и хората писали там не са активни , за това пускам тази тема

geshi

Аз бях даже забравил, че я имам моята, няма да я накараш да излезе никога според мен. За неонките си прав също.

Amev

Монтирах една лед лента зад фона и след светоденя я пускам , снощи го мернах за 20тина секунди , ама явно ме усети и се скри

Amev

Днес имах честа да се покаже за минутка и през деня , искам да кажа че за 2-3 месеца от 2-3 см е станал над 7-8 см Рибовище , неонки скоро не са изчезвали въпреки че имам една ранена която от около месец седи с нещо като рана над устата , обаче се държи и храни и косатката не я е погнала. Чак немога да повяряам колко е пораснала тази риба при положение че не я виждам , като я съпоставя с другите рибки , расте бързо колкото калихтите! Оцветена е много хубаво ,а и бая мустачки има!