• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 11:42

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

HELP! Умиращ Фосилис.

Започната от tinofish, 17.07.2015 15:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tinofish

 *HELP*Имам скоро стартиран аквариум 30л. с два барбуса тетразона,един син трихогастер,един малък ациструс и един 5 см. фосилис.Днес когато храних рибките видях че цялата глава на Фосилиса  е все едно се бели от кожата и има няколко счупени мустака и се търкаля по дъното като умрял.Ще съм ви много благодарен ако ми кажете какво да правя.

Lightning_boy

Цитат на: tinofish - 17.07.2015 15:19
*HELP*Имам скоро стартиран аквариум 30л. с два барбуса тетразона,един син трихогастер,един малък ациструс и един 5 см. фосилис.Днес когато храних рибките видях че цялата глава на Фосилиса  е все едно се бели от кожата и има няколко счупени мустака и се търкаля по дъното като умрял.Ще съм ви много благодарен ако ми кажете какво да правя.

Здравейте. Дайте повече информация за аквариума. Кога е стартиран, кога са пуснати рибите, тестове някакви правили ли сте, температура на водата, грунд и т.н. Аз лично мисля, че аквариума е доста малък за тези риби. Проверихте ли дали могат да съжителстват спокойно видовете?
Вади си вода от новия кладенец, но не плюй в стария.

tinofish

17.07.2015 15:36 #2 Last Edit: 17.07.2015 17:59 by tinofish
Здравейте. Дайте повече информация за аквариума. Кога е стартиран, кога са пуснати рибите, тестове някакви правили ли сте, температура на водата, грунд и т.н. Аз лично мисля, че аквариума е доста малък за тези риби. Проверихте ли дали могат да съжителстват спокойно видовете?

Стартиран е преди месец,рибите са пуснати преди 5 дни,тестове не са правени,температурата е 28гр.,грунд ситни камъчета,филтър SUNSUN 350 Л/Ч с флейта,рибите слет два месеца ще бъдат в аквариум 125Л.

Публикациите са слети: 17.07.2015г 17:05ч

сома умря :-(


Similar topics (2)

12633

Публикации: 34
Прегледи: 29508

1938

Публикации: 69
Прегледи: 64113