• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

стартиране на 450л дисплей + 220л съмп

Започната от мити_79, 05.07.2011 20:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

мити_79

да но всичко  с времето си-диодно осветление но още малко ще проуча нещата

sasha80

аквариума изглежда добре дано те радва мнооооого :-), но не е ли опасно да стои зад вратата

мити_79

малко почнах нещата от зад напред но пусти му мерак :-D-сега ще слагам нова дограма и вратата ще е обратно
а за сега съм махнъл дръжката на вратата
мисля че по този начин и ще се охлажда доста добре аквариума,става голямо течение и ще е насочено към доста голяма площ :-)

мити_79

и двата нови обитатели-Calcinus elegans се чувстват добре, но може-би направих малка грешка като пуснах едно друго раче-за сега неизвестно-според вас може ли да направи проблеми :buff:

Ангел Христов

Доколкото съм чел, тея двамцата дето си ги взел са "хулигани" и бият наред другите рачета...
по тази причина, аз лично се отказах да си вземам такъв вид, въпреки че много ме кефят визуално.
Дай снимки ако има как и колегите ще кажат за другото раче.  *DRINK*
Морската акваристика е място, където законът на Мърфи и банковата ни сметка се срещат...

камен чочев

Малко не съм съгласен, че са хулигани. Просто винаги си търсят нов дом  :-D  и се борят за него... нищо, че е чужд . Но като цяло са перфектни чистачи - денонощно стържат по камъните.

Giorgio_Armano

всичко е ок но бих отправил една забележка относно съмпа.
Нуждае се от малко корекции.
не дай си Боже след време може да имаш (ИЗНЕНАДИ)
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

N.Nobs

И забележката към съмпа е ...?
Корекциите който би предложил са...?
И естеството на (ИЗНЕНАДИТЕ) е ...?

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

мити_79

Цитат на: Giorgio_Armano - 02.08.2011 01:10
всичко е ок но бих отправил една забележка относно съмпа.
Нуждае се от малко корекции.
не дай си Боже след време може да имаш (ИЗНЕНАДИ)
м дам -бъди по-отзевчив-сподели за какво става въпрос(както споменах приемам упреци така че....)

мити_79

подходящ ли е морски таралеж за аквариум и с какво търябва да се съобразя(похапва ли някои други обитатели)

изгубеният рай

Ако е от този вид:Diadema setosum по добре недей, освен че е като "слон в стъкларски магазин" похапва и корали.
END!!!

мити_79

Цитат на: изгубеният рай - 04.08.2011 17:04
Ако е от този вид:Diadema setosum по добре недей, освен че е като "слон в стъкларски магазин" похапва и корали.
мисля че е такъв-за сега е бебе и нямам корали но явно ще го разкарвам

мити_79

Моля за съвет-разполагам с 18 бр. 10w диода-8 бели,5 сини,3royal blue и 2 uv-1 бр лупа 120-65гр и другите са 65 грдусови.
Аквариума и 130-600-600,радиатора е с размер 1200-165-централно ще е разположен един син с 120-60градуса лупа за нощно
Как да разположа останалите и  на каква височина да е радиатора-в момента е на 25 см от повърхността (от двете му страни имам по една т5)

изгубеният рай

Как се развива аквариума колега  :-)
END!!!


Similar topics (5)

32167

Публикации: 177
Прегледи: 60482

26760

Публикации: 49
Прегледи: 13507

48126

Публикации: 155
Прегледи: 49499

34937

Публикации: 58
Прегледи: 23459

44187

Публикации: 12
Прегледи: 5533