• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Соленоводен 235л дисплей с 106л съмп - Пловдив

Започната от connect, 15.09.2011 22:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vcholeva

Много хубав и чист аквариум, поздравления за което.
Успя ли да захраниш насото - това е любимата ми риба, но за жалост ние не успяхме да се справим с този вид, може би, защото избързахме още в началото.

Ilianidis

Честито за новите придобивки,много добре напредваш,само малко мен би ме безпокояло големината на последната риба за обема ти.Дано нямаш проблеми с нитратите и фосфатите.

connect

Вили, насо-то е от 10-на дни при мен и яде почти всичко, въпреки че е малко свенливо все още ако трябва да го сравнявам с останалите ми обитатели.Обикновено, като ги храня, всички са на линия, само не се строяват все още :)

Ilianidis, големината на насо-то е по-малка от тази на зебразомата, за момента нямам проблеми,но ако се появят, ще се работи по въпроса махането й (такъв вариант имам).

И една снимка на попчето специално за angelchosh:

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi39.tinypic.com%2F345k60y.jpg&hash=64edf409cd079083941712b821964b21d2ccd28f

M_I_T_A_K_A

Поздрави. Много добре изглежда аквата и обитателите. Наско и той е голям красавец.
Поздрави,
Димитър.
Всичко за соленоводната акваристика
Риф Парадайс ООД
0883378215
0899300219

Ilianidis

Имах предвид,че това насо го дават да достига 45см ако не се бъркам,е в аквариум ще е по-малко,но пак ще ти е гигант.

Hrupas


connect

Ilianidis , не се бъркаш, така е,  стават големи, но като поотрасне ще отиде в 1т аквариум и мисля че няма да е проблем, нали?

vankata_032_pld

 *THUMBS UP* *DRINK*  :popcorn:
Супер виждам и духалките си инсталирал и може би затова си оставил само 2 помпи по 3000л.ч *THUMBS UP*

connect

Аааа едната е 5000л/ч,а другата 3000л/ч :)

Ilianidis

Цитат на: connect - 01.04.2012 21:53
Ilianidis , не се бъркаш, така е,  стават големи, но като поотрасне ще отиде в 1т аквариум и мисля че няма да е проблем, нали?
О сега прочетох и по-горния ти пост и ми стана яснооо *THUMBS UP* Това да се чува.

Ангел Христов

Мерси за снимката на попчето  *DRINK* - скоро гледах един такъв симпатяга някъде и доста му се канех, но при мене няма как да стане- имам си господар на дъното така да се каже - едно orange-spotted goby :) В малкия ми обем може да има само един :)
Морската акваристика е място, където законът на Мърфи и банковата ни сметка се срещат...

connect

Моля,моля ;)

Не съжалявай за попчето, твоето поне върши някаква работа и си "изработва" храната, пък моето е само Watchman, но кефи :)))

Поздрави :)

rakim

Малко извън темата,но винаги ми е било чудно в рифов аквариум ако решиш че трябва да махнеш някоя риба или друга бърза твар как става залавянето.Всичките тези камъни и корали... :-)
540л Южна Америка

камен чочев

Цитат на: rakim - 03.04.2012 12:31
Малко извън темата,но винаги ми е било чудно в рифов аквариум ако решиш че трябва да махнеш някоя риба или друга бърза твар как става залавянето.Всичките тези камъни и корали... :-)
С чалъм  ;-) и доста мъки  :-)

Similar topics (5)

38511

Публикации: 352
Прегледи: 97600

26760

Публикации: 49
Прегледи: 13509

17718

Публикации: 27
Прегледи: 17727

45760

Публикации: 296
Прегледи: 100582

36788

Публикации: 94
Прегледи: 29475