• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:18

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Новият Нано Риф

Започната от almaren, 29.10.2009 17:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kamos

Колега авно, че пясъка ти е от плажа а камъните са си черноморски. Пишеш, че водата е лекувана /как?/
Дай  малко повече инфо за осветяването на това нано.
В заключение давай смело напред. Акваристика е единственото хоби в което не е срамно човек да се учи от грешките си. Напротив те дават много ценен опит.
Уф пак ме засърбя нещо за нов черноморски.
: 29.03.2010г 21:09ч
Я по добре ела утре вечер да се видим и да си поговорим наживо на събирането. *DRINK*
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

botan

Не го разфасовай, не е превзел целия аквариум. :)

almaren

Една вечер малка звездичка изпълзя на стъклото  :-)    Ето я и в по близък кадър:
: 11.04.2010г 08:08ч
Ето и новите обитатели на "дядовата ръкавичка'' :-D Пак в близък план: А това чудо само не го знам още и мисля че са някакъв вид червеи: Колеги помагайте фито или зоопланктон иска?С артемия ще стане ли захранването? Съжалявам за качеството на снимките но сега парите отиват за "животинките"

iek

Честито, имаш си SPS- Porites lobata.

almaren

11.04.2010 12:25 #19 Last Edit: 19.04.2010 20:54 by almaren
ето и едно успешно фрагване: А това е някаква гад която изхвърлих:

kamos

Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

Similar topics (5)

52882

Започната от julianiv


Публикации: 80
Прегледи: 36276

50224

Започната от aghabekyan


Публикации: 14
Прегледи: 5893

26297

Публикации: 122
Прегледи: 52707

27171

Публикации: 20
Прегледи: 10486

58942

Започната от totoza


Публикации: 3
Прегледи: 5012