• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Морският аквариум на sano-pets

Започната от sano-pets, 11.02.2013 15:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

M_I_T_A_K_A

Поздравления за напредъка. В началото на темата спомена, че обмисляш да си с лед осветление... фирмено ли мислиш да бъде или ще си правиш сам?

П.П. Много ми е познат този аквариум... да не е бившия на NikolaV?
Всичко за соленоводната акваристика
Риф Парадайс ООД
0883378215
0899300219

sano-pets

Аз го взех от аквасвят, а те го бяха взели от друг- та може да е негов?!? Не съм питал ! За ЛЕД-а като събера повече парички ще си поръчам от Тропик Марин.

geniusloci

Цитат на: sano-pets - 27.02.2013 21:04
Аз го взех от аквасвят, а те го бяха взели от друг- та може да е негов?!? Не съм питал ! За ЛЕД-а като събера повече парички ще си поръчам от Тропик Марин.
Визираш AquaBeam на TMC? Недей, изглеждат евтини и смислени, но реално са много тъпо решение, ако си направиш сметката на ватове и разположение - излиза кофти и цената спрямо други, а не стига, че нямаш особено контрол, ами и си е пълно диско. Единственото хубаво е, че е наистина модулно.

sano-pets

Ееех остана малко време да пусна някоя снимка! Вече всичко съм пренесъл от стария аквариум - и имам един нов LPS - еуфилия! От анемоните се отървах - едната е в боклука а другата ще продължава рода в Русе. Нещо не мога да се справям с снимките - нито с обработката им - и без това още не съм готов за конкурса аквариум на месеца, ха ха ха !!!  А между другото аквариума наистина е бил на Никола! Познах си го в неговата тема.




tonik99

Страхотен риф става ти нямаше ли и един дамсел.

sano-pets

имам го още -   такава гадинка трудно  мре - на първата снимка - точно в средата му се вижда жълтата опашка!

tonik99

А да извинявай трудно се вижда със синя фон добре се слима и аз се учудих че не я виждам верно си е че трудно мре на тебе прави ли ти порази.

sano-pets

В малкия аквариум беше доста войнствена - пазеше си почти 1/3 от аквата - та не ти я препоръчвам. Сега е малко по-спокойна!

tonik99

Доста хора го казват че са воинствени е бият другите риби.Ще слагаш ли още камъни тези ми  се виждат малко.

Стоян Михов

 *spam tonik99 хайде спри се малко, не е задължително да се включваш  във всяка тема, че и съвети да даваш! Има още да много да учиш, така че прави го по по-скромен начин, без да дразниш другите.
https://s13.postimg.org/xijfjz5x3/Untitled.jpg

tonik99

Много се извинявам съжалявам извинете за спама.

sano-pets

Ей това фотографията не е било лесна работа -дори и с фото шопа!
Цяла сутрин обработвам снимки-  не станаха много добре но дано ви харесат!



Имам и един SUN корал - който се мъча да го храня с артемия, но дали се храни е отделен въпрос?


И една раноцветна колония зоантуси

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi42.tinypic.com%2F2l6s5k.png&hash=82799e6d05110a5ab04f895e9f210c6459934fa0

geniusloci

За зоантидите не знам, ама хистрикса до тях е уникален!

камен чочев

Човече, зоантидите наистина са уникални. Поздравления за аквариума  *THUMBS UP*

sano-pets

Малко нови снимки:


благодарение на зеброзомата се отървах от нишковидните водорасли




много аиптазий - няма спасение - за сега!


Similar topics (5)

27073

Публикации: 115
Прегледи: 48561

21369

Публикации: 59
Прегледи: 23357

58834

Публикации: 9
Прегледи: 6638

9693

Публикации: 47
Прегледи: 26618

34005

Публикации: 269
Прегледи: 88754