• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 11:51

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Магазини в София

Започната от galkito, 04.07.2011 12:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

galkito

04.07.2011 12:02 Last Edit: 05.07.2011 21:30 by NO CARRIER
Здравейте!

Казвам се Марио. Аз съм от Кипър. Ще дойда в София през август месец, и искам да знам дали има магазини (в София) за морски аквариум. Риби, корали и други.

Мерси много,
Марио

камен чочев

Явно никой не желае да ти отговори, така че  ще го направя аз. Магазин за морска акваристика в София няма. Има няколко магазина, които продават и по нещо морско, но във вида в който са на запад - няма. Магазините, които можеш да посетиш, според мен са: Дискус на ул. Нишава, магазина на братя Шушлини - на голямото кръстовище на Подуене, магазина на Петя и Марио на Дондуков, магазина на кимбайците зад Министерство на екологията и последно магазина на площад Славейков ( имат магазин и до Била на бул. България и на околовръстното на Суходол). Със сигурност магазините в Гърция са светлинни години пред нашите, така че не тръгвай с големи очаквания.

galkito

06.07.2011 12:02 #2 Last Edit: 06.07.2011 15:03 by NO CARRIER
Мерси много за отговора. Не знаех, че няма специален магазин за морски животни в София. *SORRY* За тези магазини, които ти ми каза, ще ги търся като дойда в БГ... Искам да видя цените, защото при нас не са евтини... :duvar:

Denis The Hotstepper

В този ред на мисли, би ли споделил с нас къде има магазини за морска (а и сладководна) акваристика в Солун.
Предварително благодаря.

П.П. А ако не ти е станало ясно за точните адреси на Българските, които колегата много добре е подбрал, пиши да конкретизираме по-подробно.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx190%2Fmataxata%2F1-4.jpg%3Ft%3D1268384406&hash=0618ef6c1fddc20c43d674df9e8648210e9e6deb

galkito

Zdravei!
Za Solun ne znam da ti kajia istinata. Az sum ot Kiper (nicosia). Ne sam ot Gercia... Tyk v Nicosia imame dve golemi magazini za morska akvaristika ama tsenite sa mnogo skupi:
www.aquariumsolutionscy.com
www.petleaderscyprus.com

Za tova iskax da znam kade ima v Sf. Znam gi tezi ylici. Jivial sam v Sf. za pet godini taka che shte gi na meria.


Mario

marrio31

я кажи някакви цени там,щото може да се окаже че тук е по-скъпо :-) кажи например син и жълт танк колко пари са

galkito

Blue Tang (Paracanthurus hepatus) malak (kum 5-6 cm) za 55 euro.
Scarlet Skunk Cleaner Shrimp (Lysmata amboinensis) za 25 euro.
Acropora Coral, Blue (Acropora sp.) za 90 euro.
Green Fluorescent Mushroom( on live rock) 2-3 glavi za 75 euro.
Clown fish (4-5 cm) 25 euro

s sravnenie kak sa tam tsenite?

Mario

marrio31

ами горе долу са същите и тук цените,клоун може по- евтин да намериш евентуално..синия танг тук е по-скъп по принцип,като дойдеш ще разгледаш,дано ти изпадне нещо интересно *DRINK*

Similar topics (5)

11572

Публикации: 0
Прегледи: 2806

35105

Публикации: 4
Прегледи: 6155

8327

Публикации: 13
Прегледи: 9065

45968

Публикации: 4
Прегледи: 4673

21345

Публикации: 10
Прегледи: 9963