• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 10:00

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Магазин за морска акваристика в Атина?

Започната от nkatana, 24.07.2012 14:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nkatana

Ако някой знае магазин за морски нещица в Атина да сподели.
Май няма да мога да си купя риба или корал, че няма да ме пуснат с нея в самолета, но ми се иска да хвърля един поглед.
Така де, нов съм в акваристиката и ми се иска да си използвам командировката :)

manyg

Преди 2-3 години имаше на Площад Виктория от към 3-ти Септември ако не се лъжа.
Не знам дали още го има :)

nkatana

Благодаря за инфото, от хотела ми обясниха, че има магазин - Pet Shop  в района на пл. Омониа и улица Атинас, което е горе-долу в района който ми описваш.
Може и да е същия магазин или още по-добре може и да е друг :) 


ludiqdoctor

Ако мислиш че в уотър ин можеш да си купиш нещо свестно... На 16-ти бях там и единственото което си заслужаваше парите бяха Lysmata wurdemani  за по 20 евро бройката. Кралите ги светят с некво супер нещастно осветление и всичко е кафяво до неузнаваемост. Ма...сам ще видиш. Иначе като магазин е супер, имаот всичко по много. Напомням ти да си вземеш тест за магнезий на салиферт ако забравил.  :whistle:
От всяко дърво да направим свирка, от всеки буркан - аквариум. И после...?

nkatana

@ludiqdoctor  - Не съм забравил за теста даже си мисля за Ca и Mg, а допълнително в списъка ми е и един паурхед  - Hydor Koralia Nano Circulation Pump/Powerhead :)

"Гръцка икономика" - да искаш да си купиш нещо и да не може защото било сряда и магазина работи до 17:00 часа :(,  аз бях там към 18:00 това ми се случи днес в зоо магазина който manyg предложи.
Надявам се в петък да ми остане време за water inn-a.

manyg


kamenov


Similar topics (5)

11572

Публикации: 0
Прегледи: 2806

33653

Започната от galkito


Публикации: 7
Прегледи: 6298

8327

Публикации: 13
Прегледи: 9065

21345

Публикации: 10
Прегледи: 9962