• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 01:37

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Профилът на don_misho

Започната от don_misho, 01.04.2010 19:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kamos

Не го пипай - страхотен е
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

galin76


Eliz

Аквариумът е страхотен,дано се откажеш от идеята да го разваляш.Ще се радвам ако качиш още някоя снимка.Поздрави!

Асен Евгениев

Що не му давате да го пипа? Ще го направи по-красив. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Peza

Може, не се знае как му се е отразил гроздовия сок в комбинация с размисли по локвата. Току виж видим по-рано от очакваното нова и още по-добра подредба. Поздравления за сегашната  *BRAVO*
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

djibarov

Поздравления! Много приятно усещане създава. А къде са скалариите, виждам само една? Аз май много се привързвам към рибетата...

evgeni200

Дали не го разбута?
Аз от две седмици само това правя.

denbosch

Голям фен съм на аквариумите ти *privet*!

multisam

екстра,супер си е

don_misho

За сега ще го оставя така,ще добавям още клонаци и ми е интересно какво ще се получи като дръпнат малко папратите и мъха.Цялата работа е че ме мързи много тея дни,а трябва да му отделя цял ден за рестарт,при положение че имам един почивен в седмицата. Имам няколко нови идеи и ме сърбят ръцете да ровичкам.
Скалариите ги подарих отдавна,оставих си само пасажни рибоци.Тази в момента е на "квартира" при мен,един приятел си развали аквариума и е временно при мен докато и намеря нов дом.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg682.imageshack.us%2Fimg682%2F460%2F40101892.th.jpg&hash=84ed4e38032181efb8f0a30ceb594125dba6ea32

Similar topics (5)

23003

Започната от trupai


Публикации: 99
Прегледи: 36833

17877

Публикации: 77
Прегледи: 31725

48267

Започната от _Kirilov


Публикации: 93
Прегледи: 39271

37277

Публикации: 40
Прегледи: 11707

25033

Започната от serdarov


Публикации: 11
Прегледи: 6346