• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.04.2024 09:58

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Новият Аквариум + нови снимки на стария

Започната от Borgot, 24.10.2007 20:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mkmarinov

Хехе, първо благодаря за името на "тревичката"  :-) и второ благодаря за пояснението за фона  *thanks, за жалост няма да мога да се разкарам до Искър макар че там имам баба и дядо и едно време падаше як риболов на щука, ама и тука има реки  :-) Ще взема да се завъртя покрай Рейн, не може да няма нещо такова.
Es gibt Menschen, die, wenn sie das Licht am Ende des Tunnels sehen, ein neues Stück Tunnel kaufen.

Bass_Maker

Абе гледах по някви сайтове, че си вземат хората кора от корк и я лепят от вътрешната страна и става перфектния фон с нея. Това е интересна идея :)
А кокосовия орех, защо не му лепнеш отгоре Явански мъх да го покрие, може да стане интересно така :) (подхвърлям идея)
You cannot kill what you did not create...

Borgot

Аз и така си имам идеята за явански мъх по кокосите,но ще е малко по нататък.)))А за черепа конкретна идея няма.Важното е да не съм като хората  :-P !Може в бъдеще да го махна и на неговото място да сложа лотус.Но искам първо да ми се захрани грунда.  :-)

Barbus

За черепа ми дийде една идейка-ако си съгласен де.Може да не го махаш а само да го преместиш най-вдясно под валиснерията.Като гледам снимката там е най-тъмно и предполагам че няма да се натрапва толкова. *DRINK*
We hold each other closer, as we shift to overdrive
And eveyrthing goes rushing by, with every nerve alive
We move so fast it seems as though weve taken to the sky
Love machines in harmony, we hear the engines cry.

Borgot

Принципно мен не ме дразни  :-D :-D. Но мерси за съвета.

Similar topics (5)

48502

Публикации: 24
Прегледи: 4330

11326

Публикации: 9
Прегледи: 4224

20975

Започната от Tiro


Публикации: 6
Прегледи: 5156

15492

Публикации: 25
Прегледи: 8043

28090

Публикации: 3
Прегледи: 7879