• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 18:33

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Новият аквариум на jark

Започната от jark, 23.03.2007 10:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jark

23.03.2007 10:13 Last Edit: 20.05.2009 10:38 by Лора
Ето снимки на новият ми аквариум  :-) .
130/40/50 - 260 литра.
Остана ми само да сложа лампи и вратички на масата.


(като цъкнете на снимка тя става голяма)


Вътре освен рибите в подписът ми има още 10 Мпанга бебета + 5 Маингано бебета  :-)

Bass_Maker

Браво, много е хубав! Ако му сложиш и малко повечко зеленко ще стане върха :)
You cannot kill what you did not create...

jark

Цитат на: Bass_Maker - 23.03.2007 10:26
Браво, много е хубав! Ако му сложиш и малко повечко зеленко ще стане върха :)

Мерси!
Относно заленкото - мне така си ми харесва  :-) , имам си малка градинка от валенсия и нищо не ми трябва повече  *JOKINGLY*

Bass_Maker

Е, да. Ти си знаеш :) Важното е на теб да ти харесва :) Да са ти живи и здрави рибочетата и да не спират да ти радват окото и душата  *DRINK*
You cannot kill what you did not create...

dido 1

 *bg* браво, продължавай в същия дух *DRINK*
544л. Малави

sloncho

Супер изглежда. Едно тъмно фонче няма ли да подчертае повече интериора в аквариума а и ще му създаде дълбочина според мен. Иначе само така.  *DRINK*
160 л. (серпи, молинезии); 100 л. (Melanotaenia boesemani, Melanotaenia lacustris, Melanotaenia herbertaxelrodi, Melanotaenia trifasciata, Phenacogrammus,Brycinus longipinnis, Ancistrus) 50 л. (Iriatherina werneri, Red Chery); 24 л. растения; 25 л. (Раци)

jark

Ако сложа тъмен фон няма да ми изпъкват сините риби! Ще сложа светъл имитиращ варовици или доломити.

sloncho

Нали ще пуснеш снимки като го направиш.  *offtopic И едно питане от какво си направи стойката и колко ти излезе.
160 л. (серпи, молинезии); 100 л. (Melanotaenia boesemani, Melanotaenia lacustris, Melanotaenia herbertaxelrodi, Melanotaenia trifasciata, Phenacogrammus,Brycinus longipinnis, Ancistrus) 50 л. (Iriatherina werneri, Red Chery); 24 л. растения; 25 л. (Раци)

jark

Цитат на: sloncho - 23.03.2007 10:52
Нали ще пуснеш снимки като го направиш.  *offtopic И едно питане от какво си направи стойката и колко ти излезе.
Да, ще пусна  :-)

Оносно масата: 6 крака (от дъб) с дебелина 8х8см; горе и от страни съм сложил водоустойчив шперплат (от този, който позлват строителите при леене на бетон - спок, моят е нов  :-) ) и няколко лентички от същият матреял съм сложил, като "разпънки по краката". Тези дни ще сложа 2 вратички от дърво и после всичко ще бъде облепено със залепващо фолио връзващо се с мебелировката.
Това, което се вижда (крака, плот и лентичките от шперплат) ми излезна към 160 лева.

stef

С ква техника балбука този цихлидарник? ]:->

Similar topics (5)

39902

Публикации: 2
Прегледи: 2043

43117

Започната от valvamp


Публикации: 2
Прегледи: 1380

13051

Започната от besom


Публикации: 8
Прегледи: 3650

29624

Започната от Dizela


Публикации: 6
Прегледи: 2930

59923

Започната от POWERPUFF


Публикации: 28
Прегледи: 4784