• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 11:42

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Новия ми аквариум стартиран преди 2 дни

Започната от werity, 02.03.2012 23:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

werity

Здравейте , това е новия ми аквариум , приемам всякакви съвети : )

Обичам Кур*ите но мраза номерата им !

raadkoo

Здравей  :-)
Калихта и Трихогастера нямат място в такъв малък аквариум. Сменяй си честичко водата и малко по малко ще си го направиш както трябва :-) По възможност сложи все пак повечко живи растения защото те поддържат баланса е аквариума. Най-важното е да четеш и да гледаш аквариумите на хората и ще си отговориш сам на бъдещите ти въпроси.

werity

Заедно са от 1,5/2 години и засега нямам проблем : )
Обичам Кур*ите но мраза номерата им !

teodorcho

Мисля че, когато калихтите и трихогастера пораснат ще им стане тясно, а и мисля че трябва да сложиш растения(естествени). Иначе добре си направил аранжировката.  :-)

grigor nakov

растенията трябва да бъдат засадени а не да стоят в стомните или каквото е било това,калихтите не са удачни за този аквариум,помпичката за въздух много бръмчи сложи под нея донапрен или нещо да омекотява,грунда също не ми харесва но това си е лично мнение,ако се сложат анциструси и някой друг хелер ще стане по добре  ;-)

werity

Под аквариума има още 3 аквавриумчета по 30Л и , които ми сложат за родилки затова бръмчат .. доста стават машинките  :-D :-D
Обичам Кур*ите но мраза номерата им !

grigor nakov


Mitko80

грунда е много едър смени го със по дребна фракция,фототапета коѝто си сложил за фон също ще е по добре да го смениш със черен или син.......

Similar topics (5)

48978

Започната от bereta


Публикации: 24
Прегледи: 7837

10256

Публикации: 10
Прегледи: 3561

20992

Започната от vasso


Публикации: 42
Прегледи: 15083

26700

Започната от lubo_894


Публикации: 8
Прегледи: 5488

15731

Публикации: 5
Прегледи: 2292