• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 01:04

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариумът на Александър

Започната от Sandro, 29.01.2012 14:00

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Sandro

Цитат на: EKLIPSIS - 01.09.2012 23:51
Някой от тези растения няма да оцелеят без торене и СО2...

Има и торене има и co2 :).

Sandro


Sandro


rollon

Аквариумът е страхотен,ако приемаш предложения,според мен няма да е зле да сложиш нещо по-обемисто като акцент в средата,този корен е прекалено малък  :-)

Sandro

Цитат на: rollon - 06.09.2012 21:08
Аквариумът е страхотен,ако приемаш предложения,според мен няма да е зле да сложиш нещо по-обемисто като акцент в средата,този корен е прекалено малък  :-)
Благодаря ти.
Приемам всякакви предложения. Отскоро се замислям за добра подредба. Изчаквам за да могат растенията да тръгнат добре и тогава ще направя някакво разместване. За по обемисто в средата не знам дали ще се получи , защото е широк само 27см , а имам доста растения и не знам как ще ги събера.
Ще помисля иначе върху предложението ти.

Sandro

Малко актуални снимки.


Ангел Христов

Страхотен аквариум, колега!!! Без много да разбирам, всичко си изглежда, поне за мен, точно на мястото - красиво и завършено изглежда :)  *DRINK*
Поздрави, Ангел
Морската акваристика е място, където законът на Мърфи и банковата ни сметка се срещат...

Sandro

Благодаря ти колега , но има още много кусури за оправяне :).

Sandro


Sandro


stanislav89

Много добре, ама тая пистия не засенчва ли останалите растения?

Sandro

Цитат на: stanislav89 - 19.10.2012 20:12
Много добре, ама тая пистия не засенчва ли останалите растения?
Не сложил съм я само на един ред за декорация на стъклото. Опънал съм корда във двете страници за да я държи само там :).

stanislav89

Да бе, сега като се загледах само отпред има. Ако искаш можеш да лепнеш 1 черно фолио отгоре да се вижда нивото на водата или да го допълниш.

Sandro

Нямам разпънки от 6мм е , правен е преди 20 години този аквариум. Тогава не са му сложили.
Сега както е напълнен стои огънато стъклото. Ако го напълня догоре има риск да спука дисплея.
Огъването е оста голямо. И до сега 20 години държи така като се пълни нормално вода :) .

stanislav89

Не схвана идеята, исках да кажа че ако отгоре над водата до края на аквариума залепиш фолио няма да се вижда водният стълб.

Similar topics (5)

13509

Публикации: 22
Прегледи: 8110

28463

Започната от Vempe


Публикации: 37
Прегледи: 9460

50811

Започната от Aronax


Публикации: 111
Прегледи: 42253

12727

Публикации: 4
Прегледи: 3668

20954

Публикации: 7
Прегледи: 3308