• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 10:20

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариумът на Владимир Павлов

Започната от Владимир Павлов, 09.04.2014 19:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

danielm

Колега,
ножиците са по левче в китайските!
*BRAVO*

Владимир Павлов

Благодаря ви за експресната отзивчивост. *DRINK*

Владимир Павлов

Отдавна не съм пускал снимки та реших да ви покажа до къде съм стигнал.Има малки промени с растенията.Взех система за со2 но още не съм я монтирал защото не съм готов с реактора,че маркучетата почнаха да ме дразнят.Намислил съм да преминавам към по-бавен аквариум,но постепенно.









Доста са тъмни снимките защото беше много обрасъл.

77

тия еднакви камъни наредени в права линия като аптекарски шишета, не мога да приема че правят аквариума по добър.
според мен по добре е без тях.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

Владимир Павлов

Да,наистина се набиват доста на снимките, реално не е чааак толкова.За сега ще се опитам да ги парирам с растения колкото си може повече докато му доѝде времето за пререждане.Наистина не ги наредих по наѝ-добрия начин,но да не забравяме,че сериозно се захванах от април тази година.Представях си го по един начин а то се получи малко по различно,ама важното е,че на мен и семеѝството ни харесва а и на всички които са го видели.
Съвети и критики приемам ,така един ден и моят аквариум ще стане . :-)
Работя по въпроса :-[







Публикациите са слети: 01.11.2014 20:28

Нещо не ми се получава със снимките няма няма нищо общо ,но... :-[ не мога по-добри да ги докарам.

_Kirilov

Много добра атмосфера се е получила.
Също се е получил и голям ефект за дълбочина !
Супер  *THUMBS UP*

danielm

 *DRINK*
Докара го много добре.

Владимир Павлов

Старая се и продължавам само напред  *DRINK*

jabeto

Супер е станал аквариума ,подредбата също.Още някоя седмица и камъните отпред няма да се набиват на очи с еднаквостта си. *THUMBS UP*

Владимир Павлов

Здравеѝте ,имам едно питане?Микрозориумите ми нещо страдат листата им започват да почерняват,това се получава при по-обстоѝно окастряне на аквата,дали им идва много светлина в което се съмнявам, защото имам приятели които ги напичат яко и казват,че нямат проблеми.Аз даже им оставям по някои лист отгоре за да им пази сянка.
Ако някои е имал подобен проблем нека да сподели.
Благодаря ви предварително!

yanev90

Какво имаш в предвид под почерняват? По принцип микрозорумите си почерняват.. стават на черни точки, от които тръгват нови растения, което си е нормално. Силната светлина не би трябвало да е проблем.

Владимир Павлов

Привет,целите листа им станаха черни,два стръка до половината са почернели мисля ,че си отиват.Това се получи след като поокастрих по-обстоѝно аквариум,че беше доста обрасъл.Сега виждам,че и другите китки позабавиха.Мисля,че съм се престарал и съм нарушил цикъла,но на микрозориума не би трябвало да му влияе толкова,гледам,че и тези дето са на сянка страдат.
Благодаря.

bustama

Как го наруши, азотния ли имаш предвид?

saxon

дай една снимка да видим

Владимир Павлов

Да мисля,че азотния го наруших качвам някоя снимка дано да са сполучливи.
Винаги при по-голямо барникане ми се получава така като на приливи и отливи е. :duvar:








Similar topics (5)

48350

Публикации: 5
Прегледи: 2152

10645

Публикации: 17
Прегледи: 8910

17983

Публикации: 56
Прегледи: 18308

42199

Публикации: 26
Прегледи: 6834

14994

Започната от sevar


Публикации: 4
Прегледи: 2091