• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.04.2024 14:11

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариумът на Влади

Започната от tova_onova, 20.06.2012 22:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tova_onova

Една снимка за дневника.  :-)

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs24.postimg.cc%2Fyq8cf1s79%2FSDC16210.jpg&hash=8c93fecc76c4bb796dc12b883d9798fb8408ed0e

Amev


jabeto

Рядко слагаш снимки ,ама са все хубави.Много хубав аквариум *privet*

tova_onova

Благодаря колеги! Истината  е, че все по рядко ми остава време за четене във форума. Снимки си правя периодично и като остане време качвам по някоя. Тази беше пробна за коледния, но така и не остана време да извадя техниката и да снимам някоя по-добра. Сега аквариума изглежда малко по-различно, по-скоро не чак толкова добре, но не ми остава време за него вече. Тук е мястото да се похваля, че семейството ни се увеличи с още един член - малкия Денислав  *DRINK* и от тогава аквариума е в забвение  :-[

Борис Христов

Браво Влади!  :-)Първо за малкия Денислав...Да ви е жив и здрав и много да ви радва ,а после и за хубавия аквариум!

jabeto

Честито да ти е жив и здрав!Аквариума няма да избяга,ще предадеш знанията на малкия акварист. :-)

tova_onova

И така... 9 месеца по-късно нещата стоят коренно различно.   *JOKINGLY* Аквариума претърпя малък катарзис - нередовно торене, "леки" прекъсвания на въглерода, силно замърсен филтър, нередовно торене, преместване на аквариума в необитаема стая и ред други обстоятелства. В край сметка резултат е видим по-долу  :-[ . Дори бях пред дилема дали да не прекъсна за малко.... И ето, че сега намерих нови сили  :-) Смятам за начало да вкарам малко нови бързо растящи растения. Да започна да торя малко по-прецизно и да правя по редовни смени на водата, пък ще видим..



Similar topics (5)

23248

Публикации: 20
Прегледи: 9956

45067

Започната от nemo91


Публикации: 8
Прегледи: 6801

3031

Публикации: 103
Прегледи: 30546

16013

Започната от evita69


Публикации: 21
Прегледи: 8047

40028

Публикации: 4
Прегледи: 3523