• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 01:11

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариума на Иво

Започната от ivopetrov358, 13.04.2010 19:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ivopetrov358

Ама вообще не ме бива във фотографията явно
200 литра-100 на 50 на 40.стартиран преди 7 месеца ориентировъчно.
филтрация-външен Атман 1000h r и вътрешен някакъв с аквариума комплект.
обитатели-7 скаларии,9 неона,4 розово данио,2 молинезии,2 сае,2 коридорас,3 анцитруса
растения-апоногетон улвасеус,криптокорина май парва беше,микрозорум птероптус,нимфея червена,валиснерия,погестемон хелфери,кабомба,и отпред в средата две стръкчета им забравих името-нормално за новобранец.
Постоянно рова из него и все нещо не ми харесва.Приемам всякаква критика и съвети.

Raven

Не те бива във фотографията, ставаме двама :-)

Много  добре си го започнал аквариума, според мен корена в ляво някакси седи откъснат и няма връзка с дясната част, все едно са два различни аквариума събрани заедно.

Ако пробваш да вкараш корена така че да излиза от микрозориума и махнеш камъка от него може да стане по интересно.
Камъка е прекалено объл и няма детайли, изглежда излишен.

Ако искаш пробвай така с корена, а отпред може да пробваш някакви камъни които да излизат от микрозориума към предното стъкло.Има достатъчно празно място в средната предна част.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

LuDiQa

Браво много добре се е получило  *THUMBS UP*  *bg*
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

ivopetrov358

Raven идеята ти за разместването ти много ми хареса-в събота на седмичната смяна на водата и почистването ще го направа.Наистина сега не седи добре-двете части на аквариума са много различни.А големия камък и аз го мислех да го разкарам скоро и да сложа няколко доста по-малки.
Обаче тоя корен е доста голям да влезе под микрозорума.Май ще взема още един по малък и ще поразместа и микрозорума.Мисля че ще стане супер.Благодаря ти за идеята *THUMBS UP* Ще пусна снимки като го направя.

goldstar94

Здравей ! Жълтите скаларии направо ме разбиват  *THUMBS UP* .

vasso

Готин е, браво. И на мен ми харесват скалариите. Ако добавиш и черни за "цвят" *CRAZY* ще стане върха!

ivopetrov358

Има и две черни но се крият повечко, а и фона е черен отзад и се сливат

ivopetrov358

След съветите които получих извадих големия камък,поизхвърлих и поорязах валиснерия и поразредих малко.Кото че ли стана по добре.Критики  и съвети винаги са добре дошли *DRINK*

Асен Евгениев

Така е по-добре, поне на мен ми харесва повече. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

49218

Започната от yanev90


Публикации: 12
Прегледи: 3863

9854

Публикации: 20
Прегледи: 6965

24737

Публикации: 0
Прегледи: 1405

43672

Започната от manol


Публикации: 107
Прегледи: 44276

59561

Публикации: 20
Прегледи: 347399