• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 23:58

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

аквариума на ipman

Започната от ipman, 20.04.2012 11:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

PVV

Колега, аквариума ти е бил много готин. Идеята ти след рестарта също ми харесва и ще следя развитието. Имам един въпрос. Растението , което ползваш за полянка Хемиантус микрантемус ли е , или Хемиантус куба. Ако е друго кажи кави са изискванията му и как се гледа, че нещо не мога да завъдя полянки в мойта локва. *DRINK*

vanko77777

аууу аквариума преди рестарта е страхотен, дано след рестарта се получи нещо пак толкова красиво че язък за хубавия аквариум който си развалил  *DRINK*
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

Peza

Цитат на: manyg - 21.09.2012 20:10
ееееее  отиде холандеца ....
И моята реакция бе такава. Преди рестарта е чуден, дано след време като се развие пак радва толкова окото, стискам палци, пък и винаги човек може да пренареди пак и пак един аквариум, то това си е част нещата все пак.
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

cantiga

Няма страшно, колеги. Ще стане пак красив, че дори и по-красив от преди.
*DRINK*
Поздрав!
Светослав

ipman

Здравейте колегй,малко позанимарих аквата и затова имаше рестарт.Две седмици и пожалтяха отдолу понеже не игра ножицата и засенчи по ниските растения,но пак щте стане хубав  *DRINK*.А за полянката колега не е куба а другото.

ipman

Здравейте колеги,това е новият ми аквариум с размери 125/45/45 около 250л.
растенията са;Micranthemum micranthemoides,eleocharis sp mini,и малко мъх не му знам името.
риби;Puntius titteya -20бр.
скариди;ред чери-безброй и 4бр.Аманови
филтрация;канистър 1400л.ч.
осветление;8 по 36в. на два кръга
Подавам Цо2 и торя веднъж седмично
грунда е кварцов пясък и хранителен субстракт под него
Това е за сега,аквата върви добре и за сега нямам проблеми след време ще му се измени вида.надявам се да се получи замисленото от мен скейпче  *DRINK*

manyg

Тъкмо вчера мислех да побутна тази тема нагоре и да питам какво стана с акваристиката ти.
Супер е аквариумчето само да се развие и елеохариса  :)

jabeto

Този аквариум ,ще стане страхотен.Камъните са  много хубави и ми харесва подредбата. *BRAVO*

danielm

прилично осветление си сложил ...

ipman

Благодаря ви колеги за хубавите думи,ще показвам снимки на развитието  :-)

ipman

Малко промяна развитие  :-)

vladko_777

Браво колега ще стане много красив  *BRAVO*

niky

Ако дъното се покрие с елеохариса ще стане жесток. Той камъни откъде ги взе - като ходя към морето и аз да набера малко :-D

ipman

Камъните са от едно село до Казанлък(Скобелево),но доста се е пообрало и ако ми се наложи да ходя за камъни ще потърся някъде другаде в тази местност  :-)

niky

Ясно. Ще търся алтернативи значи. Ти ни дръж в течение на развитието на аквариума, на месец два :-)

Similar topics (5)

9854

Публикации: 20
Прегледи: 6965

24737

Публикации: 0
Прегледи: 1405

43672

Започната от manol


Публикации: 107
Прегледи: 44276

59561

Публикации: 20
Прегледи: 347398

10070

Публикации: 12
Прегледи: 4354