• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:41

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариума на hunter

Започната от hunter, 07.05.2013 21:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Иван Вълков

Добре дошъл отново ( макар че и аз съм от доста скоро) тръпка е когато след известно време отново имаш аква.

petko

Добре дошъл отново. *DRINK*

hunter

Благодаря на всички, разбира се ще отразявам напредъка. Стартирах го миналата събота. Противно на очакванията и на досегашната ми практика първата смяна на вода ще е чак тази седмица към края. Прецених, че така ще е по добре а и някой от китките вече пускат свежи листа предвид анемичния си и изстрадал вид. Под грунда не съм слагал кой знае какво. Както винаги стария речен пясък а под него глинени топчета и малко сера супер пеат. За сега е това осветлението е 2х15 със рефлектори.

Joro V

Браво! Като знам с какви темпове ги развиваш, наистина очаквам джунгла за Коледа  *DRINK*

hunter

Днес беше първата смяна на вода 1/3. Всичко върви перфектно за сега явно не съм загубил форма. Няма наличие на водорасли а растенията започват да се съвземат и да пускат нови свежи листа което много ме радва. За сега съм със 6 рибки и не мисля да го натоварвам повече поне докато не се развие повече. Филтъра който купих се оказва повече от добър за моя аквариум. За сега е това, когато има по сериозно развитие с китките ще кача и снимка :)

niki_o

Ей тъй една снимка нещо.....? :-P

hunter

Предния аквариум така и не се разви правилно 😂 Налазиха го доста водорасли поради това, че бях доста несериозен към него а и по отношение на подаването на СО2. За това искам да ви покажа един нов старт и лично за мен една от най добрите ми подредби, която разбира се няма как да покажа на 100% на снимка но на живо кърти мрака 😂 Надявам се тук да не се изложа и да успея да ги развият.  Разбира се много скоро ще гледам да пусна СО2 макар и самоделка но все файда.






hunter

Един от любимите ми обитатели

Като цяло аквариума върви добре без водорасли за сега но всичко пуска нови листа което е добър признак

За жалост нямам достатъчно добра снима с която да го пресъздам
https://s3.postimg.cc/uz9u205r7/20170810_213848.jpg





hunter

Бавно но славно




hunter

Бавно ама за сметка на това славно напред.


danielm

на този тенелус ... не му харесва.
Много яки камън и пак добър скейп ...

hunter

Имам камъни имам много хубави от Странджа към малко търново местност Ковач, ако имаш път към Бургас казвай имам една кофа :) Защо да не му е готино, съдиш по цвета ли? Скейпа трябва да става все по найс но със снимка не мога да го уловя.

Similar topics (5)

10047

Започната от borislav


Публикации: 47
Прегледи: 14699

25126

Публикации: 15
Прегледи: 5484

44271

Публикации: 24
Прегледи: 7361

8102

Публикации: 23
Прегледи: 10090

19975

Започната от kdravia


Публикации: 13
Прегледи: 3963