• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 14:42

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариума на един начинаещ

Започната от Nazgh0ul, 22.04.2011 17:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Nazgh0ul

Здравейте колеги,стартирах този аквариум на 08.03.2011.И като един новобранец в акваристиката искам да покажа до къде съм стигнал и за мнение от по-опитните.Аквариума е 100 литра 80/31.5/46.5 д/ш/в.Ако някой го интересуват повече данни модела е Капри 80 на Ферпласт.Растенията са:сагитариа, валиснериа, хигрофила полисперма и криптокорина(ако сбъркам не бъдете сурови  :-D).Риби:барбус тетразона 6 бр.;хелери 4 бр.;молинезии 4 бр.;3 анциструса(един воален);1 лабео;2 сома микрогланис ихеринги.Отделно имам 2 ампуларии и 2 бротиа пагодула.Ето и малко снимки: Тук направих опит да снимам един от микрогланисите но... Ако някой може да ми каже с какво да ги храня тези лоши момчета  *HELP* Воалния анциструс Отново той Най-добрия ми опит да снимам по-големия мъжки хелер
Ами за сега това е от мен,очаквам коментари и съвети  *DRINK*

Mirobg

Всички започваме от тук...
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

tosho25

 :-) На мен ми хареса много как е подреден и рибките изглежда перфектно. Лошото е, че и аз съм начинаещ и немога да ти дам съвет. Нека по-опитните колеги  да изкажат мнение.
Поздрави *THUMBS UP*
Живей днес,защото вчера мяма да се върне,а утре може и да не дойде

Nazgh0ul

Мерси за мнението.Качеството на снимките не е мн добро,но скоро ще гледам да взема един фотоапарат и да се постарая малко повече  :-).Аз очаквам малко съвети относно растенията,дали имам нужда от още или да изчакам да се залеси от тези които имам.

Asmodeus

Ако тръгнат добре растенията ще е супер джунгла :)

Similar topics (5)

35124

Започната от sandogb


Публикации: 2
Прегледи: 2239

51087

Започната от yanev90


Публикации: 124
Прегледи: 33774

10935

Започната от hunky


Публикации: 20
Прегледи: 7169

28088

Публикации: 3
Прегледи: 7786

45772

Започната от lipopld


Публикации: 3
Прегледи: 2190