• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 20:32

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариума на Даниел danimate - На ново място с нова визия

Започната от danimate, 11.01.2014 10:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

danimate

Здравейте,ето малко нови снимки и от мен

metcheto

Много приятно аквариумче колега, поздравления! :-) ;-)
"Ако можех да им разкажа какво видях в теб, никой нямаше да ми повярва...Ще си кажат - мечтател ! Ако знаеха какво видях в теб, цял живот биха искали да мечтаят....."

todordenov

Приятно за окото! Колко рибки има вътре?

jabeto

Аквариума е много як.Само ако можеш да повдигнеш малко корена на горе с няколко камъчета под него, че джунглата го погълна  :-).Иначе се развива супер и много ме радва аквата  *THUMBS UP*

danimate

Благодаря на всички за коментарите.Относно повдигането на корена(той всъщност не е един а са 4 на брои по малки които съм ги подредил  по този начин)ще помисля евентуално нещо да се вижда повечко *JOKINGLY*.Относно рибите вътре има харацини доста около 40 на брои но на снимките са повечето скрити.

danimate

Реших да поокастря малко джунглата която лека полека завземаше аквариума,пипнах тук там и се получи следното:Надявам се и така да се хареса на останалите колеги от форума  (wasntme)

pqko

Много приятен аквариум.

hunter

Замисли се за друго растение на задния план. Не за друго но това валиснерия ли е не знам но с така окастрени листа направо го мъчиш според мен. Някое стеблено по добре ще понася рязане поне листата му ще са цели.

danimate

27.12.2014 14:39 #38 Last Edit: 27.12.2014 18:49 by danimate
Нова Година нова визия :-D.След малък рестарт и проблем с част от обитателите сътворих ето това.Махнах също така и валеснерията и освободих повече място за плуване на рибите.Взех си за Коледа и един кънистър на Sun Sun пълен със едропореста и финна гъба и медия на JBL и Sera Siporax.Водата е със перфектно качество в момента.Оставил съм да поработи известно време и стария вътрешен филтър на Aquael.Пожелавам на всички членове на форума весело посрещане на новата 2015 година,много здраве щастие и много сбъднати мечти. *YAHOO*

danimate

Ето малко развитие последно време от моят аквариум.Скоро време ще скрия нагревателя и всмукателната тръба на канистъра но засега е така. ;-)

jabeto

Много ми харесва *THUMBS UP*Снимките от различни периоди от развитието ли са?Зад анубиаса в ляво не ти ли седи малко празно? *DRINK*

danimate

Да от различни периоди са колега. Засега съм го оставил така да се развива,но след няколко месеца ще се мести на друго място и най вероятно пак ще има разместване и нагласяне,така че няма да го барам известно време.Ще оставя китките да се развиват и да натрупат листна маса,пък след преместването ще видим какво ще ми роди главата за скеип. :-D ще запълня картинката както от ляво така и от дясно

danimate

Малко развитие от началото на годината.

danimate

Здравейте колеги акваристи.След дълго отсъствие искам да ви представя променения вид на аквариума ми.След транспортирането на новото му място е изцяло променен и стартиран на ново.Качвам малко по добри снимки след избистрянето на водата и малко пипване тук там.Надявам се да ви хареса.Ще се радвам на вашите коментари.

MarioChalukov

Както и в предната тема :) Мен ме радва доста , дай повечко информация за филтрация грунд обитатели растения такива неща
Поздрави

Similar topics (5)

59202

Започната от ivanpz6


Публикации: 47
Прегледи: 30365

8492

Започната от nina


Публикации: 13
Прегледи: 5090

19758

Публикации: 48
Прегледи: 12006

37836

Публикации: 13
Прегледи: 5758

54448

Публикации: 8
Прегледи: 5103