• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 16:02

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариум 32 литра на Sheytan (75 литра нов)

Започната от sheytan, 25.09.2009 18:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

hunter


sheytan

Ето малко обновление от аквариума ми. Няма много промени. Малко по-див. Оставих го 2-3 седмици без да стрижа. Коментирайте на воля. :)

danielm

Може явно и без учебниците по химия, физика и биология на децата!

Лора

 Снежи, това е просто картина. Много е хубав. Личи си, че с мерак е правен и поддържан.
Задължително да го снимаш без техниката и да участваш в конкурса :Коледа 2013".
Ще те позная. *privet*
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

sheytan

Мерси за коментарите. Мерака е голям. Ще ми се да направя по-голям, но ми либсва място където да го поставя, за да мога да го обслужвам. Май ще се прави разместване на стаята :-D

Лора

Да-аа! Болестта наречена акваристика. Почваме от 20л докато стигнем до 200 и все е малко. :-D

В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

cantiga

Цитат на: Лора - 15.10.2013 21:32
Да-аа! Болестта наречена акваристика. Почваме от 20л докато стигнем до 200 и все е малко. :-D


Какво им има на 20-те литра, че и повече? Ех, това жените, само на голямото скачат значи, ц-ц-ц.   :-P

Аквариумчето е много хубаво, общо взето в последно време такива акви се показват, че не си и помислям да участвам на Коледния конкурс. Само му направи една хубава снимчица на този и почвай по-големия!  :popcorn:
Поздрав!
Светослав

sheytan

Нищо им няма на 20те литра. Той и моя е има няма 40. Преди имах и по-голям, но беше към 40 сантиметра висок и доста трудно го обслужвах, влизах до мишниците вътре. Ще се замисли нисък и по-дълбок. Този в момента е 25 сантиметра дълбок и ми е трудно да направя перспектива.

petko

Тази година доста хубави аквариуми се показаха из форума.И твоя е един от тях.Браво  *privet*
Дано всички да се престрашат за конкурса.

hunter

Цитат на: petko - 16.10.2013 08:03
Тази година доста хубави аквариуми се показаха из форума.И твоя е един от тях.Браво  *privet*
Дано всички да се престрашат за конкурса.
И аз съм на това мнение  *THUMBS UP* Аквариума на sheytan винаги ми е харесвал и продължава да го прави  *privet*

sheytan

Благодаря за хубавите отзиви! Представям ви цъфналия ми мъх. Ха ха...
Мъха е пуснал кафяви пръчици с зелени капсули на върха. Не съм наясно дали е възможно да се развие нещо и какво от тези спори под вода. Може да споделите ако знаете нещо по въпроса. Снимките не отразяват добре ситуацията. Всичко е пбрасло с капсулки.
Ето и малко други снимки от днес. :)

hunter

Навремето моя яванец пускаше същите неща. Но така си стоеше не цъфтеше нищо при мен.

miTko

Цитирам себе си от една друга тема, от преди няколко години:

Цитат на: miTko - 03.05.2010 10:19
Да, това са спорангии, забелязал съм сезонност в появата им. После като "узреят" стават кафяви.

Няма да се размножи чрез тях, поне при мен не се беше случвало тогава.
Разни мои АКВАРИУМИ 

sheytan







Ето малко видео от преди месец и сега :)
Малко е смотано от телефон. Извинете ме за качеството.

bustama

Каква е... да го кажа целта на аквариума - конкурсен тип или домашно удовлетворение и релакс пред него?

Similar topics (5)

49139

Публикации: 3
Прегледи: 1921

22373

Започната от Despot


Публикации: 30
Прегледи: 11409

19468

Публикации: 1
Прегледи: 2017

19996

Публикации: 85
Прегледи: 29983

44329

Публикации: 18
Прегледи: 7108