• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:40

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариум 32 литра на Sheytan (75 литра нов)

Започната от sheytan, 25.09.2009 18:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

danielm

нищо не мести ... супер е. само яко с ножицата в предната част!

sheytan

Мерси за отзивите. Като направя подстрижката тия дни ще покажа как изглежда. :)

Nikiengi

Още едно подстригване и ще стане супер. От къде взехте тези камъни, приличат на лава.  *BRAVO*

sheytan

Само приличат. От разходка с колела подкрай Марица са.

Peza

Да, новата подредба на мен лично много ми допада. Наистина само ножицата ще му е достатъчна, при това доста солидно заиграване с нея и най вече там където ти е скрила камъните ... според мен де. Браво!
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

sheytan

Ето малко обновяване. След месец и половина отсъствие от вкъщи и под грижите на мъжа ми ето резултата. Естествено е малко мръсен, но всичко е в перфектно здраве. Поляната микрантеум, която поддържах прилежно се оказа джунгла. :)






pro_filer

Много хубава джунгла е станала! Браво!

Nikiengi

А разборките не са ли се увеличили в тази джунгла, поне с 10-15 бр?  ;-)

sheytan

Не. Просто това им е единсственото по-свободно пространство и всички са там. Сега като спомена реших да ги преброя по снимките за пръв път. Купих 25, но не съм ги броила понеже са доста бързи и се разбъркват постоянно. Толкова са и сега, значи няма жертви. 24 хенглей и една самотна еспей. Така си дойдоха от вноса. Някой в Пловдив ако има пасаж еспей мога да му подаря една рибка. Предполагам, че ще се чуства по-добре сред подобни.

bustama

На този треволяк едни тесни клонки тук-таме как ще го раздвижат.
Много ми харесва аквариума ти - яко обрасъл. :-)

ogogogo

На мене много ми харесва,даже повече отколкото предишния(добре потдържания).
И най-дългия път започва с една крачка!
http://i629.photobucket.com/albums/uu14/ogogogo_photo/1-11.jpg

Nikola 1

 ;-) Харесва ми, както обикновено.

sheytan

Ето малко развитие по темата. След яка игра на ножицата се оказа че има и камъни. Някои от растенията са съвсем прясно пресяти понеже след стригането се оказа, че долните части не са здрави поради лишаването от светлина. Изкорених известна част и пресях нови основно в централната част. Приемам критики. Коментирайте моля. :)





Borko7

Приятен изчистен аквариум.
За критиката: Сложи п.хефлери между камъните по-централно като акцент.  Марсилеята ако не върви по-добре я махни. Или гъста поляна или никаква.
I don't know half of you half as well as I should like,and I like less than half of you half as well as you deserve

kkrase

Чудесен аквариум, само законкурс  *YAHOO*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fstore.picbg.net%2Fthumb%2F7A%2F53%2F70d38b846e147a53.jpg&hash=0f54abbba4545fe0133ccc825ccbc389dc6415a5

Similar topics (5)

3031

Публикации: 103
Прегледи: 30483

22580

Публикации: 11
Прегледи: 4176

47327

Публикации: 6
Прегледи: 3871

40616

Започната от techobg


Публикации: 12
Прегледи: 4923

10309

Започната от Johnny2


Публикации: 17
Прегледи: 6050