• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 12:28

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

въпрос за Caridina balbauti green

Започната от iccoo, 12.03.2010 22:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

iccoo

Caridina balbauti green някои знае ли тези скариди дали могат да живеят с ред чери,неонки,тетри,и анцитруси
търсих много не не открих нищо ако някои гледа или е гледал ще съм му много благодарен да ми каже @}->--

Деян

Мишокалкана има. Нямаш проблеми да ги гледаш с гореизброените, но с тетровите няма да изкараш бебета.

elinceto

При Мишо наистина има, аз лично си взех от него. Разбрах, че и скоро ще ходи да зарежда стока, така че му пиши и си поръчай.

zambo

Я сега Елинцето и Деян да кажат какви бонуси раздава Мишо за добрата реклама .  :-D
Ицо , в комбинацията проблемни са само тетрите . Въпреки всичко има едно но ...... . От кой вид са тетрите? Колко ти е залесен аквариума ?
Ако имаш в предвид да ги гледаш в 500л. аквариум и е залесен  здраво , няма да имат проблем с рибите . Проблем ще имаш ти , че може и да не ги виждаш със седмици , като се изпокрият .
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

iccoo

при мен черитата не се крият изобщо едва ли и другите ще се крият

Деян

И още нещо, доста голяма част от хората тук не са успели да изкарат бебта по необясними причини. Знам за четирима лично. При мен след като се заинатиха в твърда вода ги пусках и в мека и в алкална и кисела, ефект нулев. Имай го в предвид.  :-)
: 16.03.2010г 18:06ч
Цитат на: zambo - 16.03.2010 09:42
Я сега Елинцето и Деян да кажат какви бонуси раздава Мишо за добрата реклама .  :-D

Недей, че всички ще искат. :-D

iccoo

аз много не искам да ги развъждам е ако изкарат нещо добре дошло ама не държа по принцип

iccoo

колеги бях се отказал от мисълта че ще видя малки ред черита и днес като се загледах в мъха видях около 20 може и повече да са малки черита червени като маиките си кърваво около половин сантиметър са и едва ли ще им се случи нещо от сега на татъка така че и в общия се въдят яко маи

iccoo

да се похваля черитата вече са над 200 а купих 10 направо полодяха голям с.х пада маи   :-D

iccoo

ето черитата и една синя скарида

а ето и синя скарида малка е още и не е хубаво оцветена


: 15.10.2010г 16:04ч
ето е открих е
http://aquariumbg.com/invertebrate.php?invertebrate=1096
да е видите добре че не ме бива много да снимам

Similar topics (5)

12346

Започната от Деян


Публикации: 4
Прегледи: 3287

45407

Започната от petar99


Публикации: 3
Прегледи: 2330

38022

Публикации: 5
Прегледи: 4239

24593

Публикации: 6
Прегледи: 5884

15138

Публикации: 14
Прегледи: 5843