• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.

09.12.2019 12:12

Новини:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.

Акваскейпинг конкурс
  • Killiman Ltd
  • Ексима
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Microrasbora Galaxy - общи въпроси

Започната от besom, 29.03.2008 21:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

discusfen

Неретини има ли в аквариума.

Amev

Няма ;) има в другата аква и целия корен и в яйца там... Тез са по други ... А там нямат и махане ..
В този има хелени ама и на хелените са други ... От някой рибок е .. И коридоси няма !
Беше на едно листо от паричката ... Може и повече да е бил .. Аз толкова видях , толкова извадих..
Сега е в инкубатор в аквата да видим

VDO

Цитат на: Amev в 04.04.2016 16:04
Този хайвер дали е от галаксита ?! Успях само тези зрънца да спася..

Имам 3 галаксита , 3 макулати , 5 ембер тетри и 2 кобутая ...

Най вероятно е от ред чери,има ли скариди?

Amev

Има ...
Даже доста малки щъкат .. Излюпени скоро..

VDO

Приличат ми на едни ,за които и аз преди време се чудех какво са,и се оказа ,че скаридите ги изхвърлят като се стресират от нещо-риба или де да знам.Най вероятно и при теб е такъв случая.

bustama

На Неритинта, яйцата са бели. +1 за скариди. При мен са се люпили галаксита, но досега така и не към им видял хайвера какво представлява.

spark

Хайвера, на галаксито е прозрачен и трудно се вижда, имам малки на 3 седмици, но не знам дали ще оцелеят вчера махнах две с воднянка, от 3 женски и 2 мъжки имам към 15-20 малки.

danielm

100% не е галакси и почти сигурно е, че е скарида.
Ама не пречи да го оставиш да видим какво ще излезе.

Amev

Охоо одавна го изсипах и го изядоха ... На скарида е бил ;)
А галакситата 1 по 1 избеляха и си заминаха ..

stefan4o

Аз преди 2 дни взех 3 галаксита и две ембер тетри. Смятам да добавя отново скариди в малкия ми аквариум при тях. Много готини рибки са, ама са доста плашливи, такива лупинги правят като се стресират, че чак ме хваща шубето да не се наранят.