• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:10

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Кардинали - общи въпроси

Започната от marta, 22.11.2010 10:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

playback

мерси kuk93

вече два дена ги храня с замразена месна храна, мисля че това ще ги подтикне да хвърлят хайвера си.

дано преди това да наядат някоя от другите рибки.

kuk93

Цитат на: playback - 07.01.2013 10:34
мерси kuk93

вече два дена ги храня с замразена месна храна, мисля че това ще ги подтикне да хвърлят хайвера си.

дано преди това да наядат някоя от другите рибки.
За да оцелеят малките не трябва да има други риби освен кардиналите и може би някое сомче в аквариума. Иначе ще бъдат изядени малките.

FHM

Така и така сте се разписали за кардиналите я да задам един въпрос . Възможно ли е хайвер да оцелее в аквариум с адски много мелании в грунда ? Предполагам отговора е не но все пак ме интересува да чуя вашето мнение колеги .  :)

Nikiengi

Ами те кардиналите хвърлят върху растения със ситни листенца, като мъховете, така че да трябва да оцелеят. :-)

FHM

Цитат на: Nikiengi - 07.01.2013 11:07
Ами те кардиналите хвърлят върху растения със ситни листенца, като мъховете, така че да трябва да оцелеят. :-)
Единствените растения забодени в грунда в тоя аквариум са 3 малки стръка дъбче всичко останало е плаващо или над водата . Е все пак има някакъв шанс. :)

Kribenzis

Кардиналите добре се справят с множество растения особено с роголистник, водна леща и дъбчета. Има ли достатъчно растения малките успяват да се скрият. С неоните мисля че няма да се получи, освен ако наистина не е джунгла в аквариума. Охлювите са си проблем без съмнение, трябва да се хакне малко хелена. 

BatV

Как се справят /изобщо справят ли се/ кардиналите с по-високи температури? Да речем 25-28С?


KapitanNemo


Similar topics (5)

43579

Публикации: 5
Прегледи: 5013

4426

Публикации: 59
Прегледи: 54838

3434

Започната от cardin


Публикации: 88
Прегледи: 53822

11515

Публикации: 204
Прегледи: 78375