• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 05:01

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Въпрос за Sera ectopur

Започната от DPI, 01.07.2014 22:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DPI

Имам следния въпрос - прочела съм описанието, в което пише колко грама на колко литра вода се слага, но никъде не пише дали става въпрос за еднократно третиране, всеки ден от съответното лечение или пък през определен интервал от време. Може ли разяснение в тази насока? Колко често се слага препарата?

SERA

Цитат на: DPI - 01.07.2014 22:35
Имам следния въпрос - прочела съм описанието, в което пише колко грама на колко литра вода се слага, но никъде не пише дали става въпрос за еднократно третиране, всеки ден от съответното лечение или пък през определен интервал от време. Може ли разяснение в тази насока? Колко често се слага препарата?

Здравей,
Препарата добавя кислород и стимулира формирането на мукозна менбрана, и премахване на старата. Така външните паразити са по уязвими за лекарството. активните вещества в него не трябва да са в твърде висока концентрация. За това е необходимо еднократно добавяне при първоначалното слагане на препарата (ако в упътването е описано добавяне на плекартвото 2-3 пъти по време на лечение, добавяте само лекарство без Sera ectopur). Ако е необходимо повторно лечение (например при по-устойчиви форми на Ихтиофтириус) Sera ectopur трябва да се добави отново при първото дозиране на лекарството.

Поздрави
Тодор Христов

DPI