• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 20:31

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Томбола с награди - SERA 2012

Започната от SERA, 03.12.2012 22:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SERA


Нова игра с награди SERA 2012


https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi47.tinypic.com%2F2ih08hv.jpg&hash=cf06ddcd6e18b25409153cc381c8873e105f6638

Всеки закупил  от продуктите:



  • sera vipan 250 мл  

  • sera vipan 1000 мл - малка люспа

  • sera raffy P 250 мл


може да намери в опаковката талон за участие. Върху талона има код за участие, който трябва да бъде регистриран на www.sera.de
Ако сайта е на език различен от български, моля сменете езика (горе в дясно изберете "български") и изберете от менюто в ляво:

Начало >> Sera услуги >> sera - interaktiv >> Prize games >> Игра с награди sera



След като регистрирате кода , регистрирате данните си за томболата в която може да спечелите – романтичен уикенд, модерна тениска sera, практична чанта с колелца sera и различни продукти от sera.




УСПЕХ!



Myxa TepopucT

А от къде трябва да бъдат закупени продуктите.

SERA

Цитат на: Myxa TepopucT - 08.12.2012 10:24
А от къде трябва да бъдат закупени продуктите.

Вече са налични в магазинната мрежа.

Myxa TepopucT

Във всички зоомагазини ли са налични или някои по специални.

SERA

Цитат на: Myxa TepopucT - 08.12.2012 22:57
Във всички зоомагазини ли са налични или някои по специални.

Във всички, които са заредили посочените продукти.

Успех.

Caxapa

А при нас дали има такива талони  към продуктите на СЕРА?

SERA

Цитат на: Caxapa - 09.12.2012 13:13
А при нас дали има такива талони  към продуктите на СЕРА?

Талони има във всички продукти обявени в промоцията (sera vipan 250 мл, sera vipan 1000 мл - малка люспа и sera raffy P 250 мл) закупени от Миазоо ООД след 1.12.2012г. Промоцията е за цяла Европа, Русия и др.

Поздрави
Тодор Христов

Genadig

Не ми е целта да се заяждам...просто изказвам мнение...заради томболата или не все ми е тая, но преди купувах храната раффи за костенурки на 4лв и 20ст...изведнъж храната вече е 5.70 ст...е извинявайте много, ама в такъв случай жестоко обиден съм на зоомагазина, от където редовно купувах и се отказвам от вас като фирма и от разни томболи..не беше това начина...не съм и за парите разлика, ама е много много грозно!!!!!!!!
Знам знам...от истината боли и за това не ме харесвате...Много истини казах... :)))))

SERA

Цитат на: Genadig - 10.12.2012 16:00
Не ми е целта да се заяждам...просто изказвам мнение...заради томболата или не все ми е тая, но преди купувах храната раффи за костенурки на 4лв и 20ст...изведнъж храната вече е 5.70 ст...е извинявайте много, ама в такъв случай жестоко обиден съм на зоомагазина, от където редовно купувах и се отказвам от вас като фирма и от разни томболи..не беше това начина...не съм и за парите разлика, ама е много много грозно!!!!!!!!

Съжалявам че така се е получило, има нещо нередно, няма такъв скок на цената. Цената на едро е дори по-висока от тази която казвате, дори към 01.01.2011, да не говорим за сега.
Разбира се решението е ваше.