• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 22:45

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

sera marin Biotop Cube 130

Започната от SERA, 02.06.2008 21:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kamos

Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

puhcho

Сера, толкова молби...мисля, че е коректно най-после да кажете някаква приблизителна цена, така или иначе ще я научим от магазините за акваристика, но няма да е скоро!? *NO*

kratun

Цитат на: puhcho - 06.06.2008 22:10
Сера, толкова молби...мисля, че е коректно най-после да кажете някаква приблизителна цена, така или иначе ще я научим от магазините за акваристика, но няма да е скоро!? *NO*
Kamos ни пусна инфо с ориентировъчни цени. От нас се иска търпение.
Очакваме го по магазините в България. Предполагам, че няма да струва по-малко от 800 Юро, защото тук сме по-платежоспособни, пък и търговците са наясно с този факт.
,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

zmeq

Цитат на: kratun - 07.06.2008 02:26
... че няма да струва по-малко от 800 Юро

Ами освен да им пожелая успех в търсенето на поне няколко клиента  :-[

kamos

Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

kratun

Аз съм приятно изненадан от тази цена.
,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

kamos

Цената е супер. Жалко, че вече си поръчах новия аквариум. :-(
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

SERA


Пропуснал съм да спомена за двата вентилатора, вградени в капака за намаляване на топлината идваща от лампите.

Също така има два сини диода за допълнително нощно осветелние или за по-плавно преминаване от ден към нощ.

bgfero

Здравейте,

Този модел предлага ли се на нашия пазар?

sera marin Biotop LED Cube 130

http://www.sera.de/bg/pages/produkti/in_category/4638/product/-fee88b128d.html

Благодаря

SERA

Цитат на: bgfero - 31.07.2012 07:31
Здравейте,

Този модел предлага ли се на нашия пазар?

sera marin Biotop LED Cube 130

http://www.sera.de/bg/pages/produkti/in_category/4638/product/-fee88b128d.html

Благодаря

Здравей,
Не, не е наличен.

Внася се само по поръчка със срок на доставка около 30 дни.

Поздрави
Тодор Христов

screamers

Здравейте, имам следният въпрос. Има ли, и предлага ли се като резервна част плексигласа, който предпазва лампите от навлажняване и електрониката на аквариума ? И също да попитам за двете лампи които са за осветлението, не за нощното осветление а Т5 лампите. Благодаря !

SERA

Цитат на: screamers - 02.02.2013 16:53
Здравейте, имам следният въпрос. Има ли, и предлага ли се като резервна част плексигласа, който предпазва лампите от навлажняване и електрониката на аквариума ? И също да попитам за двете лампи които са за осветлението, не за нощното осветление а Т5 лампите. Благодаря !

Здравей,
Плексигласа не се предлага, като резервна част. Имаме само уплътнението му.

Лампите са налични в нашия склад, но те не са Т5, а подобни на енергоспестяващите лампи (модел PL 24).

Освен това, се предлагат резервни: УВ лампа, адаптор за УВ лампа, Баласт за УВ лампа, комплект за подмяна на сините ЛЕД лампи, помпа, ротор за помпата, протеин скимер, скоби за капака, уплътнения.

Поздрави
Тодор Христов

борислав

Здравейте бихте ли ми дали цена на лампа за sera marin Biotop Cube 130

SERA

Цитат на: борислав - 19.04.2013 20:02
Здравейте бихте ли ми дали цена на лампа за sera marin Biotop Cube 130

Здравейте,
Отговорих на личното съобщение, което сте ми изпратили.

Поздрави
Тодор Христов